reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Jankesowa ale dzidziuś wytrwały :-D no nic, tak czy inaczej to przecież musi być kwestia najbliższych dni :tak:
widzisz warto było tyle wytrwać, żeby pod suwaczkiem doczekać się takiego opisu :-) :tak:
ale się cieszę, 18 tc u mnie się zaczyna, czyli tak jakby po maleńku w 5 miesiąc wchodzę :-) muszę zrobić sobie morfologię, wizyta we wtorek, więc muszę mieć wtedy wyniki, ale coś nie mogę się zebrać - jutro może podjedziemy z mężem, gdyby nie trzeba było na czczo to bym nie miała problemu :-p
 
reklama
Jankesowa...wpadłam zobaczyć co u Ciebie, ale widzę że bez zmian. Oby się za chwilę ruszyło i maleństwo zechciało wyjść.

Pozdrawiam Was brzuchatki :)
 
A ja właśnie wróciłam z wizyty. Póki co wszystko w jak najlepszym porządku jest pęcherzyk, na szczęście jeden ;-)
zalecenia:
- zero seksu
- zero farbowania włosów do końca I trymestru
- zero sprzątania, dźwigania i wysiłku
- dużo odpoczynku i polegiwania na kanapie to mi się podoba
- 5 posiłków dziennie...rany, jak ja to wyrobię...
- oczywiście duphaston 2x1, witaminki i kwas foliowy

Dodatkowo dostałam mnóstwo fajnych ulotek i książeczek na temat ciąży w takiej siatce, na której jest napisane: "Będę mamą"

Następna wizyta 9-tego maja, mam się na nią wstawić z kompletem wyników...brr znowu będzie
kłucie...

Acha...termin porodu 18 XII 2011 (+,- dwa tygodnie)
 
a_galla u nas zero sexu zostalo wprowadzone praktycznie do teraz :tak: a teraz to tego sexem nazwac nie mozna...
dobrze ze wsio ok :) teraz pozostaje tylko dbac o sibie :)

myszaojjj jak ja mam go wygnac co ?? zjadlam lody i ide na spacer dluggggiiii ciekawe jak wroce pewnie krzyz mi padnie po drodze
 
Jankesowa super brzusio ale będzie tęskno za nim

A_gala wypoczywaj ja też miałam takie nakazy ale wszystko dobrze poszło

Ja właśnie wróciłam z Poznania bo mam mamę w szpitalu od poniedziałku i jak dobrze pójdzie jutro ją wypiszą, idę się trochę położyć bo jestem padnięta
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jankesowa sliczny brzuszek ale idzie ciepleko wiec juz czas na zrzucenie troche kg ;-)
Agala 3 mam kciuki za nudne miesiace a co to sex??????????????????????????????????? ostatni raz u nas byl wczerwcu tamtego roku a teraz jeszcze 3 tyg pologu masakra !!!!!!!!!!!
 
Do góry