reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od cieżarówek

Ja tak tylko szybciutko, bo padam, cały dzien poza domem. Byłam u siostry, bo samej nie chciało mi się w domu siedzieć.
Glukozy dziś nie piłam, bo przez korki w #mieście spóźniłam się do laboratorium i na 75 g już mnie nie przyjęli. Byłam po 9 a oni są do 10.45 jakoś. Wiec jutro jadę i jadę kolejką, bo wyjdę o tej samej porze a dojadę w 30 minut a nie 2 h. Porażka - remonty dróg na Euro2012, gadam remonty, normalnie to nowe drogi budują. Byle potem ich nie musieli co chwile remontować.

Ewcia to gratuluję po wizycie kruszka.
 
reklama
cholewka, ale napisałam mega przemądrzastego posta i mi do zeżarło....wrrrr
dziewczynki, które robiły zakupy:czy jak kupowałyście bodziaki, to tylko kopertkowe?bo ja dziś kupiłam takie rozpinane w kroku tylko i już nie wiem, czy kasy nie zmarnowałam, bo te kopertkowe są wygodniejsze:(
 
Z tych emocji, to spać mi się już nie chce:-D:-D


No i w ogóle bardzo miło chodzi się w ciąży, gdy nie ma się żadnych problemów :)) (odpukać...)
 
Ewcia, to ja pukam głośno w nie malowane!!!!
zmykam spać, bo ledwo na oczy już widzę, choć nie wiem, co z tego będzie, bo jak mały tak dokazuje, to mi szkoda czasu na spanie-mogłabym go "słuchać"bez końca:)
dobrej nocki

no i może jutro coś się dowiemy o Daa!!!
 
Julitko dobranoc!!!


Mi też przydałoby się położyć, gdyż jutro z rana prawdopodobnie będę jechała do prokuratury... ale to się okaże dokładnie o 8...

Poczekam jeszcze chwilkę na Aniołki :))
 
dziewczynki:) mam wieści od Daaa:) Daria już jest:) 3690g.56 cm:) 10pkt hura!:)
trzy dni poród wywoływali,daa popękana,pozszywana,szyjka zmasakrowana...ale napisała,ze widok Darci wynagradza wszystko:)


omiotłam wzrokiem tylko co napisałyście:) Ewcia super!!!
Aniołki? halo? :)

Julitka Twój dokazuje ,a mój jak zawsze udaje,że go nie ma,już chciałabym być w 38 i niech wychodzi, bo za dużo nerwów jak dla mnie to jego lenistwo mi przynosi
 
Ostatnia edycja:
Daa gratuluję!!!

Dario witaj z tej strony brzuszka!!!



Aniołki- wybacz Kochana, ale dłużej już n ie dam rady czekać... Oczy mi się zamykają...
Mam nadzieję, że i u Ciebie wszystko dobrze :))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry