reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od cieżarówek

Olu**- ja smaruję się kremami od kilku lat przez moje skoki wagi zdarzyły się najbardziej na piersiach ale nie nie są zbyt widoczne, może własnie dzięki kremom, teraz też nie miałm do 20 tyg a teraz masakra jak zaczął mi brzuszek rosnąć zaczynają mi się robić po bokach narazie nisko ale widać, i nic nie dały oliwki kremy itp, ale mam to gdzieś wymyśle coś po zakończeniu produkcji:)
Martusionek widzę że twoje maleństwo też aktywne po dwce slodyczy:)
Ewelinko świetnie że dobrze się czujesz fizycznie i psychicznie i gratuluje męża.
mam, pytanie do dziewczyn które się aplikują(aplikowały) sobie clexane- czy wam zdarzają się krawienia z nosa i dziąseł.Ja mam coraz bardziej, dżinnie mi teraz leci krew ale po wynikach wychodzi że moja krew nie jest tak za bardzo rozrzedzona wręcz przeciwnie.I w jakim tygodniu musicie odstawić lek.Mi lekarz powiedział ze koło 36 tyg.
 
reklama
kaira ja biore dalej ale 20mg wiec moze u ciebie lepsza bylaby ta mniejsza dawka, bo mi krew z nosa nie leci ale kiedys tez mialam krwotoki i musialam brac duzo rutinoscorbinu bo wzmacnia naczynka krwionosne ale nie wiem czy przy clexane mozna go brac... nie wiem kiedy skoncze z zastrzykami w domu mam 28 jeszcze ale lekarz nic nie mowi o odstawianiu chociaz w 27tc sie zastanawial kiedy mi je odstawic i myslalam ze juz koniec z dziurawieniem sie...ale jednak jeszcze troche a ile to nie wiem jakos dam rade choc skore naciagnac to juz mega wyczyn

papa milego popoludnia lece obiad gotowac :-p

aha na dziasla to stosuj porzadna paste bo ci sie pruchnica zrobi pod dziaslami a leczenie tego boli... wiem bo mialam :/ parodontax, meridol itd ziolowe pasty tez pomagaja na takie krwawienia i miekka szczoteczka a nie twarda
 
Martusionek ja glukoze odrazu 75robilam:)dało radę.kciuki za wyniki.jak się dobrze po tym czułaś to na pewno jest ok.a co do fryz ja to z rok nie byłam,ale mam załozenie pójść jak mały się urodzi dopiero.teraz włosy się hodują:)
Jankesowa ,kaira no mi gdzieś w 6tym miesiącu chyba pierwsze się pojawiły.choć może i to był 20tydz nie wiem już.już nawet na tyłku mam! przed ciążą na cyckach miałam,ale juz malo widoczne po tylu latach odkąd cyce urosły. a teraz no cóż uroki ciązy.tez mam wrazenie,ze to nie od kremów zależy,albo sie ma tendencje albo nie. upieknimy się po ciążach...:p

wiecie co szkola rodzenia póki co mnie nie zachwyca...
dzis coś ugotuję:)zaopatrzyłam się już w produkty. ostatnio był bunt i nic nie robiłam w kuchni:p tzn placki ziemniaczane wczoraj i tyle.ale obiadków już dawno nie było.

a co do krwawień ja przy myciu zebów faktycznie mam ostro,(wiec jeden objaw ciążowy mam:p choć nie wiem czemu bo hemoglobina zawsze ponad 13cie więc chyba na ciąże to nienajgorzej

nakarmiłam się kanapeczkami i odrazu dziecie daje znać ,że jest:) a tak udaje ,że go nie ma:p
 
Ostatnia edycja:
Witam!

Kaira, ja clexane 0,4 brałam tak do około 32 tc i krwawienia dziąseł nie mialam, choc ogolnie dziasla mam do d..., wiec to chyba jak z rozstepami albo ma sie sklonnosc albo nie
 
Hej Dziewczęta:)
Kaira ja biorę 40 i acard, ale na razie nie mam krwawień. Jednak gdzieś czytałam, ze mogą być. Ja chyba clexane będę brała do końca, a acard do 35tc. Długo. Znowu zaczęły mi się robić siniaki, ale co tam, niech tylko działają. Ja na razie też smaruję się tylko oliwką, nie mam jeszcze rozstępów, no ale moja mama miała wieelkie.
Jankesowa to uparciuszek z "Waszego" dziecka.. mój lekarz kiedyś stwierdził, że od przyszłego cyklu się staramy. Mój mąż się zastanawiał, czy jest potrzebny;)
Pati dziękuję a pościel śliczna.
Ewelinko to bardzo ważne, żeby mąż nie przegapił momentu, także niech rozmawia:)
A mnie dziś brzuch pobolewa, więc zwolniłam się z pracy. Poleżałam i już jest ok, chyba niepotrzebnie panikowałam.
 
annas, w ulotce acardu jest, ze nie jest zalecany w III trymestrze i mi ginka go odstawila chyba kolo 24tc, bo jakby dluzej go brac to problemy moglby spowodowac - niedopytywalam o co dokladnie jej chodzilo
 
Na skierowaniu miałam wpisane 50 wiec tak robiłam. synek ma takiego powera po tej glukozie, aż mnie boli ale tam damy radę.

Jankesowa mnie też nie ciągnie do słodkiego ale jak mi zabronili przed badaniem to cały czas tylko o słodkim myślałam . Zawsze to co zakazane najlepiej smakuje :)

Dziewczyny wiecie co stanęłam dziś na wadze i co waga w miejscu a bębenek większy niż M mięsień piwny :) Ucieszyłam się!

A my skusimy się chyba na takie łóżeczko razem z pościelką:
SUPER ŁÓŻECZKO Z SZUFLADĄ 4KOLORY WYPOSAŻENIE (1258044884) - Aukcje internetowe Allegro

Zaraz ma przyjść koleżanka mi się lulu chce ale może namówię ją na kawę, żeby wypiła ze mną do towarzystwa!
 
ja jak zwykle na szybko

ja mam brać clexane (0,4) do samego końca... a w III trymestrze nie jest zalecany, bo jest ryzyko krwotoku podczas porodu

jeśli chodzi o rozstępy, to ja do zeszłego tyg nie miałam ani jednego... smaruje się kilka razy dziennie, ale jak widać, jeśli chodzi o rozstępy, to nie znamy dnia ani godziny... jednego dnia popękał mi cały tyłek (około 10 czerwonych krech - w tym 3 na szerokość małego palca), drugiego dnia pojawiły się 2 na cyckach (jeden na jednym, drugi na drugim), a dzisiaj obudziłam się i mam kilkanaście cienkich rozstępów na brzuchu.
 
annas81 hehe no rzeczywiscie maz mogl sie czuc zupelnie nie potrzebny:-D:-D dobrze ze mojego wczoraj nie bylo bo ten to takie mysli ma ze szok (poszlam na kontrole do tego gina pierwszy raz a za 4 tyg szlam juz w ciazy, wiec wiesz zaczal by fakty kojarzyc hah:szok::-D:-D:-D) , my to w tym samym czasie na porodowce bedziemy sie darly, ja mam na 15 kwiecien a ty ??a wg Usg sa tylko 2 dni roznicy

martusionek no tak racja ja to nie wiem jak sex smakuje juz :-D:cool2: normalnie abstynent jak narazie. U mnie narazie na wizji tylko kwasne -ogorki, kapucha, pomarancze:tak::tak::-D. Ostatnio bylam w gosciach u rodzinki takiej dalszej i ogorki staly otwarty sloik i taki zapach, wiec musialam spytac czy moge bo bym tam odleciala :tak: łóżeczko super . Ja narazie jeszcze nie mysle a rzeczy to mam w domu pelne szafy po siostrzencu, wiec jesli dziewczynka bedzie to wtedy troche sie ob kupię , nawet lozeczko jest siostra nowe kupowala wiec po co mam kase tracic

Dziewczyny wiecie co moze to smieszne ale ostatnio mi smakuje jedzienie na wynos, meza kanapka przyniesiona po calym dniu z pracy to normalnie poezja, jablko w aucie smieszne ale prawdziwe :rofl2::laugh2:
 
reklama
Jankesowa ja z @ mam na 12 kwietnia, a z USG na 8. Na każdym USG moja dzidzia-synek jest starszy o parę dni. A kiedy wyjdzie? Zobaczymy. Może faktycznie razem się podrzemy:)
Just znam ulotkę, ale mój gin tak postanowił, więc chyba mu zaufam. Wiem, że w niektórych przypadkach tak długo się bierze. Oj mam nadzieję, ze nic złego nie będzie.
Daa co tam rozstępy, uśmiech dziecka je wynagrodzi.
 
Do góry