reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Lili , dzięki ,chociaż ja właśnie już po 35 tce i przerażenie mam w oczach .
Do tego wszystkiego w luźnej rozmowie przy grillu z moją rodzinką , brat mówi że może Monice się uda tego jedynego wnuka zrobić , a moja mama na to że po co jej jak ma odchowane dzieci:sorry: ciężka sprawa będzie , już to widzę:zawstydzona/y:
Zjola , tak ustaliliśmy że jak dostanę kolejną umowe o pracę to startujemy , tą obecną mam do 30.11
Boję się jak diabli i przyznam się Wam szczerze , że wcale nie mam parcia na to dziecko , z takim podejściem to może się udać od strzału...
Karolcia , jeśli zależy ci na karmieniu to się nie poddawaj i walcz dzielnie . Ja odpuszczałam i karmiłam raptem 2 miesięce i to z dokarmianiem.
 
reklama
Jankesowa - staranka są fajne ale jak przez dwa lata nie ma efektów, to już nie jest tak różowo :no:. A z doskoku, to pewnie najszybciej zaskoczysz, bo ci nie zależy tak bardzo :tak:

Czarna - u mnie jest huśtawka z tym potomstwem, bo ja chcę ze względu na M a jak sobie pomyślę, że teraz jestem wolna jak ptak. Młody już dorosły, to sobie myślę: po co ci to kobito?
 
Ostatnia edycja:
Wiem wiem zjolka ze sie tupa nozka jak sie nie udaje... a ja strasznie nerwowa jestem.... ani mi nie mow bo dopiero raz teges bez zabezpieczenia.. a ja tu wychodze na spacer z mlodym a tutaj BOCIAN na lace :szok: serce mi mocniej zabilo ( to bez zabezpieczenia to wbrew mojej woli bylo) szybko w kalendarzyk i tak licze a to 13 dc jeszcze byl :zawstydzona/y: Jakos wyobrazenia nie mam tu mlodziak bedzie mial 2 latka ledwo a tu juz nastepny jak to czlek da rade
 
Jankesowa - radę to się zawsze da, jak jest mus :tak:. A ja się przez te dwa lata bocianów naoglądałam, znaków różnych nadopatrywałam wszędzie. A to święta, a to pełnia, a to bocian, a to M urodziny i co? No i figa :zawstydzona/y:. Wy już drugie planujecie a ja dalej w miejscu drepczę :-(

Czarna - bo zawsze gdzieś mam w tyle głowy tą myśl, że on tak bardzo chce mieć to dziecko a ja powinnam stanąc na wysokości zadania. I najbardziej mnie wkurza to, ze ja nad tym nie mam żadnej kontroli, mogę się upierać i na rzęsach chodzić a nie mogę dopiąć swego :(
O właśnie motórek pojechał. Ja chce na wycieczkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Zjolka słonce doczekasz się ale widzę po twych postach że psychika dużo już zbroiła.Olej te parcie na dziecko ja wiem łatwo mi sie mówi ale ja po 2 latach starań, leczenia i presji olałąm sprawę i powstał Mikołaj. Fakt bardzo żle sie to skończło, ale już tym bardziej przestałam mieć parcie, i tak po kolejnych 2 latach powstała Lenka teraz pewnie zas 2 lata przelecą plus jest taki ze nie trzeba sie zabezpieczać bo mi potem libido spada:-D
Jak nam sie uda to załapiemy się na przyszły rok;-)
lili to potem 2 chłopczyki.Twój A też taki chętny do dużej rodziny?
 
Kaira - ano mogłoby tak być, że dwa chłopczyki, najlepiej za jednym razem :-p Tak mamy takie samo podejście do dzieci, nie ma nic wspanialszego jak te małe łobuziaki :tak:
Jankesowa - to życzę by bociek przyniósł co miał przynieść :tak: A radę dasz, młoda jesteś, to i cierpliwości masz więcej niż my, stare sexi kozy ;-)
Czarna - ucieszy się babcia na wnuka, zobaczysz :tak: na wnuczkę też, tego nigdy za wiele :tak:
Zjola - a po to byś sobie przypomniała jak to jest w pieluchach z kupami fuj fuj :laugh2:
 
zjola w miesiacu kiedy Gracjan powstal 9 bocianow krazylo nad domem i ja je widzialam i M bo wracal z pracy.... i kolega do niego a co to za zlot.... a on aaaa bo do nas przyleci za 9 miesiecy i musze wybrac ktory :D i wiesz ze wykrakal :tak: wiec jakos w nie wierze.... sa dwa piekne :p
 
Wpadłam zobaczyć co u Was i oczom nie wierzę, że u Lili już ponad połowa! :szok: Ale zleciało! Masz już imię dla bąbla? Bo może przegapiłam...
Za staraczki i niezdecydowane trzymam mocno kciuki :tak:

U nas wszystko w porządku, czas ucieka bardzo szybko, mała rośnie jak na drożdżach i wszyscy są w niej zakochani po uszy :-)
 
reklama
Kairko - chciałam przypomnieć, że mi w tym roku stuknie 42 latka. Ja już nie mam czasu :no:. No nic na razie zaprzątnęłam sobie łepetynę malowaniem, kursem na instruktora nauki jazdy i prawem jazdy na motocykl. Mam nadzieję, że dzieć pomiesza mi szyki :tak:

Lili - pieluchy mi nie straszne. Ja pamiętam jeszcze te tetrowe :tak:

Jankesowa - to odpal jednego bociana :sorry:

Kasiu - to dobrze, ze u was wszystko ok :tak:
 
Do góry