reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Ech... KArolek nie musi sie odchowywac nim sie drugie pojawi - mam pewna wprawe, minimalna roznica miedzy miomi dziecmi wynosila 15 miesiecy, przy czym te mlodsze byly bliznieta, wiec... daloby sie rade. Tyle ze mnie sie musi warsztat uzdatnic. ;-) A poki co Karol nam jaja wybiera do dna. W nocy urzadzil sobie sesje - zaczal od przelania sie na wylot, wiec przebralam. Pokarmilam cycem, poprawilam butla, dalam Rajmundowi do odbekania, odwrocilam sie d... do imprezy i poszlam spac. Za troche, Rajmund mnie traca... "On chyba sie zesral." Ano, zesral sie, a ze przeszedl na system 1 kupa na 1 dzien, wiec pampek usr... po pachy. Rajmund z kupala nie przewija. Ok, przewinelam, a Mlodszy... glodny. No tak - miejsce sie zrobilo. Dojadl marne 90 z butli, dalam Rajmundowi do odbicia, poszlam spac. Traca mnie chlopina... "Maly odbil i chyba glodny." Kurde, glodny?? Glodny!:baffled: Zaladowal 40 i poszedl sie odbekac, a ja spac. No, odbeknal ale musial poprawic bo znow sie miejsce zrobilo - kolejne 40. Porozgladal sie, pogadal i wreszcie poszedl spac. 2 godziny zabawy...
 
reklama
miśkam kciuki zaciśnięte, odpoczywaj kochana i powiedz Marysi, żeby grzecznie czekała w brzuszku, pozdrawiam

As zdolna babeczka z ciebie J

kłaczek witaj, brakowało Ciebie na bb. Widzę, że Karolek rządzi J a co niech rodzice wiedzą, że mają w domu maleństwo. Na poważnie to życzę dużo odpoczynku, bo pewnie jesteście wyczerpani.

Ja się w końcu trochę zmobilizowałam. Wymaz zrobiony, czekam na wynik ok. tydzień. Udało mi się nawet zahaczyć o fryzjera więc włoski podcięte i od razu lepiej wyglądają teraz tylko kolorek zapodam szamponem i będzie oki. W Internecie zamówiłam wyprawkę dla siebie, koszule i biustonosz do karmienia, szlafrok, nawet gorset wyszczuplający J
Loveli nie było, ale m już wysłany do sklepu J
 
Czy ja wiem? W nocy mu raczej odbilo - wczoraj mu notowalam ile zjadl z butli (cycka nie wymierze), to wyszlo ze przez dobe zjadl 680ml, tylko je czesto i max 100ml na raz. Wedlug producenta mleka, przysluguje mu 720ml w 6 posilkach - gdybym mu dala tylko 6 razy jesc to by mi chyba d... odgryzl. Karol je co 1,5-3h, zalezy jak mu sie tam ubzdura i zwykle zakasza cycka 40-90ml mleka. No, jak nie dostanie cyca przed butla to opycha do 100ml i spi dluzej. Czyli pokarm mam cos cienki, ale to nie nowina. No i zeby nie bylo ze dziecko zaglodzone:
 
kłaczek, moja jest jeszcze lepsza, bo w dzien je praktycznie co godzine, ale jest tylko na cycu... czasem wieczorem ja dokarmiam, bo widze jak sie denerwuje przy cycku, tak jakby za malo mleka tam bylo. a nocki od 3 dni (odpukac) mamy super co prawda pozno zasypia, bo miedzy 23 a 24, ale pospi do 6, budzi sie na cyca i dalej w kime na okolo 3 godz :) choc dzis byl rekord, bo udalo jej sie zasnac o 22 i obudzila sie tez przed 6 :) kolki chyba odeszly, ale i tak wieczorki troche marudne sa. a co do kupy, to u nas jest raz na pare dni i tez w ilosci takiej, ze hej ;)
 
Dziewczyny u mnie coś się dzieje .
brzuch twardy jak kamień i nawet na chwilę nie odpuszcza.
Idą skurcze czasem bolesne ,a czasem nie ,ale po 5-6 na godzinę .
Na razie Nospa w maksymalnej dawce i czekam czy przejdzie .
Jak nie przejdzie w ciągu 3-4 godzin .
Jadę do szpitala .
Trzymajcie kciuki ...
 
As, ja tak mialam ,ale pod sam koniec ciazy - skurcze seriami co 5-10 minut i po poltorej godziny seria, ale to byly ostatnie tygodnie. Wczesniej miewalam dosc lekkie skurcze, takie sobie ot... Ja bym na Twoim miejscu juz darla do szpitala - dla pewnosci. Kciuki zacisniete, jak chcesz to kotom supelki na ogonach powiaze, ale jedz do szpitala, niech ktos ma oko na Was.
 
reklama
Do góry