reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Queenie, gratulacje. Zosia to byl takze nasz wybor na wypadek coreczki. :-D
Miskam, masz nasze mysli, nasze kciukasy i modlitwe. Niech jeszcze troche wytrzyma...
EwelinaK, gratulacje!! Szwy sie pogoja a Szymonek jest i to najwazniejsze.
 
Ewelinko Gratulacje całusy dla Szymcia
Miskam Dacie radę dziewczyny &&&&& zaciskamy kciuki do szcześliwego rozwiązania w 40 tyg
 
Klaczek,dziekuje.A wiec gdy Karolek bedzie mial siostrzyczke , to pewnie bedzie Zosia, prawda?
Ewelinka-gratulacje Szymonka
Miskam-wytrwalosci i sily w lezeniu zycze.Trzymam kciuki zeby Marysia jeszcze troche posiedziala w brzuszku
 
Czarna, tyle ile bede musiala. Po pierwsze nie wiem kiedy wroci mi normalny cykl - zazwyczaj wracal jak przestawalam intensywnie karmic piersia. Po drugie musze schudnac - po tej ciazy zostalo mi znow "male co nieco" a zdaje sobie sprawe jakim obciazeniem jest dodatkowo ciaza. Pod koniec ciazy z Karolem ledwie lazilam, a przeciez wyjsciowa wage mialam duuuzo mniejsza. Gdybym teraz zaszla, pod koniec pewnie nie bylabym w stanie sie ruszyc. Nie mowiac juz o obciazeniu dla serca np. Najpierw wiec musze sie podregulowac, ale postaram sie mozliwie szybko. Rodzenstwo? Coz... Odleglosc nie pomaga - Adam jest tylko na miejscu, reszta w kraju, wiec tyle mamy kontaktu co via net. Mozliwosci do okazania radosci nie ma za wiele.
 
reklama
kłaczek , no tak organizm musi się jednak zregenerować , z drugiej strony karolek bedzie odchowany .
co do kontaktów to chwała że ten net jest , bo dawniej to tylko listy i to z jakim opóźnieniem
moje dziewczyny z ojcem widują się na Skype

miskam , trzymaj się tam dzielnie - powodzenia
 
Do góry