reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Hej...już po wizycie.....
wszystko jest super dobrze....maleństwo wyoglądane...ma wszystko co trzeba...zmierzył główkę i brzuszek...obejrzał serduszko i jak na razie wszystko na medal....
:-)

jak na razie mam cały czas się kłuć...choć był taki pomysł, zeby odstawić Clexane, ale na razie zostaje....bo jestem wtedy spokojniejsza...

12 grudnia kolejna wizyta...a 10 grudnia jestem zapisana na usg genetyczne z pomiarami narządów, serduszka , kości i tp. bo teraz je robią w mojej klinice więc na miejscu....pod okiem mojego gina - co jest ważne....

no i jak na razie...."wyglądamy jak siusiak"...choć lekarz powiedział, ze jeszcze na 100 % nie może powiedzieć...to tak mu wygląda....
Karolcia gratuluję .
Ale super !!!

Kahaka, wiercidupek zmienil totalnie taktyke. Rozumiem ze trudno stojac na glowie walic z dynki, wiec teraz glownie zajmuje sie okopywaniem zeber. Zupelnie inaczej sie rusza... Wiecej przesuwania, mniej kopniakow i znakomita wiekszosc ruchow odczuwam w gorze brzucha. Poza tym coraz latwiej jest malego drania wymacac - glowki to juz mu nawet nie szukam, ale co raz to wyczuwam cos co chyba jest dupcia i jakies drobne, wypychane przez malego czesci. Po prostu bajka - mozemy juz dotykac smarkacza.:biggrin2:

Agnieszko, teraz to juz zapieprza faktycznie - im blizej "godziny 0" tym szybciej mija czas.
A_gala, ja nie licze nawet - maly sie wierci przewaznie o swoich porach, ostatnio ruchy maja inny charakter, zdecydowanie czuc ze gosciowi ciasno. Przez jakis czas liczylam, ale przestalam. Czuje ze wierci sie, ze jest - wystarczy.
EwelinaK, pora sie bedzie brac za pokoik, aczkolwiek ustalilismy, ze na poczatek wstawimy lozeczko do naszej sypialni. Tak bedzie wygodniej. Opcja zapasowa bylo wrzucenie materaca dla mnie do dziecinnego pokoju i byc moze do tego dojdzie zeby Rajmund mogl sie wyspac jak bedzie do pracy chodzil, ale poki co tatus chce miec wszystkich przy sobie. Bo on nie widzi problemu zebysmy w trojke spali, a wprost marzy mu sie mala zaba na jego klacie.:tak: Fajny Lucyperek. Duzy juz!

As
, swietny efekt!
Karolcia, super!
kłaczek bo Karol jest cwany i taktyki walki zmienia.
Szykuj się matka jak się urodzi będzie nadal na Tobie testował.;-):-):-)
 
reklama
magnusik śliczny maluszek :)

karolcia81 cieszę się, że wszytsko w jak najlepszym porządku...oby tak dalej.. Twoja historia napawa mnie optymizmem, że i mnie może się udać.. Przypomnij mi proszę czy znaleźliście przyczynę.. Nie ukrywam , że w Tobie cała moją nadzieja...
 
Ostatnia edycja:
magnusik poprostu brak slow,boski jest no nic tylko calowac kochana!!!!:-D
karolcia81 najwazniejsze to nie wariowac,super ze u was wszystko w porzadku kochana,oby tak dalej ;-):-) no i pocichutku gratuluje tego siusiaka miedzy nozkami ;-):-D
aniunnia kochana,Ja mocno trzymam kciuki i wierze ze i Ciebie Bog obdarzy malym cudem w krotce,cierpliwosc sie czasem oplaca ;-)
As sliczny pokoj :-) kolorek taki cieply jest i przyjemny :-)
 
Ostatnia edycja:
Magnusik- mały prześliczny:tak:
Karolcia- ogromnie się cieszę , że wszystko jest ok , a tak się martwiłaś teraz już będzie wszystko dobrze możesz wyluzować i cieszyć się ciążą , mimo iż życie nauczyło nas się bać to trzeba myśleć pozytywnie:tak:
 
As, a niech testuje! Doczekac sie nie moge zeby obsikal ojca - na wszelki wypadek nie uprzedzam Rajmunda, ze chlopcy przy przewijaniu lubia zafuntowac maly moczotrysk.:-D
Magnusik, to juz duzy facet! Piekny...
 
As, a niech testuje! Doczekac sie nie moge zeby obsikal ojca - na wszelki wypadek nie uprzedzam Rajmunda, ze chlopcy przy przewijaniu lubia zafuntowac maly moczotrysk.:-D
Magnusik, to juz duzy facet! Piekny...
taaa to fakt niezaprzeczalny...
potrafią obsikać rodzica od czubka głowy po sam pas :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry