reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Nie wiem ale podlamalam sie strasznie..... Nie umiem sobie wyobrazic co czuje Emy..... tak chcialabym Cie przytulic i plakac razem bez umiaru.....:-:)-:)-(
 
reklama
Jankesowa to jest straszne cierpienie.Na początku człowiek musi się jakoś trzymać bo rodzina,znajomi ale później kiedy coraz mniej osób mówi,pamięta jest coraz gorzej.A my chcemy przecieżżeby pamiętano o naszych dzieciach.
W tym przypadku czas nie leczy ran.
A jeśli chodzi o wiarę,Boga przerabiałyśmy z Emy na innym wątku.
 
Caly czas myslami wracam do Emy i jej malenstwa......i brak mi slow zeby wyrazic co czuje.... a co moze czuc ta Kochana dziewczyna ktora tak wyczekiwala z radoscia upragnionego skarba ............
wsrod moim znajomych niestety naogladalam sie i wspolprzezywalam juz duzy bagaz tragedii...
moi bliscy znajomi wychowuja chlopczyka (ma teraz prawie 3 latka) ktory urodzil sie zdrowy ale zaraz po urodzenia dostal wylewu - do dzis nia znaja przyczyny (prawdopodobnie jakas bakteria na porodowce) od poczatku nie bylo wiadomo czy bedzie mowil,widzial,slyszal,chodzil ...kazdy dzien to dla nich ogromna walka o swoje dziecko i lekarze nadal nie wiedza ile jeszce bedzie zyl....czesto widze jak matka tego dziecka placze
rozumiem ze kazdy czlowiek musi wyplakac swoje morze lez ............najgorsza jest ta bezsilnosc...
 
Sms Od Eweliny28:
"Proszę przekaż Emy, że cały czas jestem z myślami z Nią" - to przekazuję.

Emy - nie zapomnimy nigdy Jaśka, a data 11-11-11 na zawsze zmieniła to forum i jego użytkowników. :-(


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Andżelika1989 - cieszę się, że dzidzia po tej stronie brzuszka, cała i zdrowa, gratulacje wielkie dla rodziców.
 
Emy, ja tak rzadko tu bywam, ale nie mogę się od wczoraj otrząsnąć.tak mocno Was przytulam!Jasio to piękny Aniołek.trzymajcie się!bądźcie razem.wiem, że serce w strzępach, ale mam nadzieję, że znajdziecie siłę na dalsze "trwanie".
jeśli tylko w jakikolwiek sposób będę mogła pomóc...jestem całym sercem z Wami.nie wiem, co więcej mogę zaproponować, co więcej powiedzieć.boli mnie serce.dzielę z Wami ból i żałobę<3
 
reklama
Emy - Jasinek jest śliczny, jeszcze raz dla Twojego Aniołka (*) Całym sercem jestem z Tobą.


Andrzelika witamy Twojego dzidziusia po tej stronie brzuszka, niech rośnie zdrowo.
 
Do góry