reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
mnie tez tak bolalo nawet czesto, ale to nie skracanie szyjki. jak szyjka sie skraca to czuc takie ciągnięcie a nie kłucie
buzka!

EwelinaK26 mam nadzieje ze z mamą juz dobrze.
współczuję tego ciągnącego się remontu, sama bym się za takie sprawy nie zabierała, zwłaszcza w ciąży... u nas remont na całego, ale uzeranie się z fachowcami zostawiam mężowi

mam nadzieję, że z sąsiadami tez nie będzie za nerwowo, musisz sie oszczedzac, jak ci pięknie suwaczek suuuunie!
Trzymam kciuki za wizytę!

ilonka
, mój tez zdziecinniał, ale wszyscy mi mówią, że to raczej norma... strach i zazdrosc ze zona juz się nie będzie miala czasu na niego.... mozliwe...zobaczymy jak bedzie po porodzie, podobno większosc mężnieje. pozostaje nam wierzyc, ze tak będzie
jak nie to trzeba będzie zaostrzyc relacje, az pojmie
masz rację
yes2.gif
miejmy nadzieje, ze chłopy wydorośleją jak maleństwa przyjdą na swiat bo na dłuższą metę to bardzo męczące niańczyć 31-latka :-D

magnusik dziecko ma już mało miejsca na fikołki, pewnie dlatego mniej czujesz kopniaków, a poza tym jak dużo się ruszasz to dziecko pewnie oddaje się błogiemu spaniu bo go kołyszesz :)

poroniona no przeca każdy może pisać swoje zdanie bez przesady
yes2.gif
co do płytki, mi gin na każdej wizycie zapisuje filmiki z usg i później je sobie w domku odtwarzam, ostatnio nawet Iga buziola pulchnego pokazała, to każdy kto filmik widział już obstawia do kogo bardziej podobna :-D mniej więcej pamiętam co gin w danym czasie pokazywał, stąd wiem np., że coś jest głową a nie brzuszkiem albo na odwrót :) tyle że ja za to nie muszę płacić dodatkowo, jakbym musiała i to 50zł to wolałabym chyba fotkę dostać ale to już indywidualna sprawa

Karolcia kup sobie syrop *spam*, ja go piłam na początku 3x1 łyżeczkę do tego herbatkę z cytryną i miodem i powinno pomóc, no i dużo pij ogólnie, żeby nawilżyć gardziołko. A żółwikowi od kaszlenia nic nie będzie spokojnie

u mnie po staremu, jutro odbieramy wózek i fotelik, chciałam później ale mąż się uparł, na razie będzie stał u teściowej, bo u mnie jeszcze parę rzeczy do sprzątnięcia ale remont na szczęście już zakończony :-D
dziś mam w planach poustawiać w końcu na półkach w łazience moją Sephore jak to mówi mój małż :)
no i może pod koniec tygodnia złożymy łóżeczko bo w sumie na razie może stać i się wietrzyć, a pościel jakby co będzie przygotowana, bo jeszcze muszę ją uprasować
 
Hej, hej, hallo...:-) Bylismy u poloznej. Cisnienie sie popisalo - 114/66. A kurcze, pod publiczke! Bo jak zjezdza gorne ponizej 100 to jakos sie nie pochwali.:-D Za to wszystko mamy w idealnej normie, dno macicy nawet ciut wyzej niz norma. Podsluch serduszka pozytywny, pani stwierdzila ze tak bije zdrowe serduszko. Czyli w zasadzie poza testem paskowym moczu, zrobilismy wszystko to, co od czasu do czasu robie w domu, ale teraz mamy to w papierach!
 
klaczku no to super ze wszystko w porzadku u was a z tym badaniem moczu to oni mnie rozsmieszaja,z tym ich paseczkiem :eek: a Ja mam wizyte w przyszlym tygodniu zobaczymy ile na wadze teraz bede miec :-D no i faktycznie poszedl do przodu Twoj suwaczek ;-):-)
 
Magnusik, zaczynamy 26! Normalnie g-e-n-i-a-l-n-i-e!
Ssabrinaa, te paski nie sa glupie - uzywalam dla kota. Masz pH, bialko, cukier, leukocyty, krew w moczu... W zasadzie wszelkie wazniejsze sprawy. Smieszne dla nas bo przywyklismy do "magii laboratorium", a tu pancia moczy pasek i kolorki porownuje, ale w przypadku kota mi sie sprawdzalo.:-D No, na wage mi nie kazala wlazic - pewnie juz stracila skale.

Rajmund obiecal mi wymarzona koszulke - zna kogos kto robi nadruki na t-shirtach. Juz sie ciesze!
 
klaczek no w sumie masz racje,jesli cos wykarze na badaniu paskowym to pewnie wtedy wysylaja na normalne badanie moczu a mi tez ostatnio nic nie wspomniala o wadze to na koniec sama se weszlam :-D a ona tylko no to ile dzisiaj mamy :-D trafila mi sie taka sympatyczna babeczka.
A te koszulki to jest fajna sprawa,jak Ci sprawi to czekam na focie ;-):-)
 
Ja chce taka z napisem:

I'm not fat...
I'm pregnant!
(and fat)

Widzialam na ebay'u, ale nie kupilam bo jak na uzywke to przegieli z cena. Ale napis jak na mnie szyty.:-D
 
reklama
Cześć kochane:)
Wizyta ok co wizytę mam usg więc jestem spokojna powiedział że poprzednie poronienie tak późno i teraz ta cukrzyca to będziemy co 3 tyg podglądać co u Szymonka:):) Oglądał dość długo w milczeniu serducho w końcu nie wytrzymałam i powiedziałam żeby tak nie milczał bo zaczynam fazy sobie wbijać powiedział że jest wzorowo uffffffffff Jak miałam na 8 luty to teraz jest między 30 stycznia a 6 luty więc zobaczymy wszystko od Szymka zależy ale wzioł na chwilę na kolorowo usg i na głos mi sie wymknęło " o cholera do męża podobny" uśmiał się ze mnie zrobił super fotkę mam nadzieję że czasowo uda mi się ją wam wkleić:):) Jestem na insulinie mam małe dawki ale cukier nie podskakuje mocno i mam w "normach" je oby tak było dalej aha i nie przytyłam jeszcze nic :) ta dieta jest gicio powiem wam i tak mam ok 15 kg nadprogramowych więc nie musze przytyć :):) chociaż brzusio mam duuuży wszyscy myślą że lada dzień rodzę :p Piszę o sobie tylko bo mąż stoi nademna i pogania już mnie ehhh jedzie we wtorek więc będe miała więcej czasu na pogaduchy z wami ściskam was mocno karolciu idź do lekarza niech ci ten syrop co pisza dziewczyny przepisze bądź wreszcie spokojna chociaż wiem jakie to trudne bo i ja non stop boje sie o Szymka. Buziole do jutra będę miała chwilę wolną papatki :)
 
Do góry