reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wielki Styczniówkowy Zlot

reklama
bardziej by pasiło jezioro, morze, rzeka, lub nawet większa kałuża, w której gromada bobasów mogłaby pobrodzić pod czujnym okiem swoich tatusiów a my mogłybysmy wylegiwać sie na kocykach sacząc drinki z palemką :-D

A moja Hania pod czyim czujnym okiem będzie się bawić...:-(.
 
Żywa .... bo to mało tam oczu i rąk będzie :tak: a może sobie jakiegoś prywatnego ochroniarza przygruchasz ;-)

Maja ... boże uchowaj od informatyki :-D
 
póki co 16 sztuk za połową lipca.
Uwzględniając 7 lipca to proponuję weekend 11-13 lipca lub 18-20 lipca
Czy ktoś ma jakieś zastrzeżenia ?


Acha i może zamailować do Xandii, Kamilali, Asiorka ?
Skakanka, Elma, Martusia i Karola też nas ostatnio zaniedbują, nie mówiąc już o Fogii :wściekła/y:
 
reklama
Do góry