reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Bubbles wspaniałe wiadomości, ciesze się, ze wyjazd sie udał a Wy nabraliście dużo pozytywnej energii. Myslami jestem cały czas z Wami, trzymajcie sie kochani i niech Fifciu przechodzi w jak najbardziej łagodny sposob te chemie. Buziaki
 
Kochane Ciocie!

Filciu ma sie dobrze, jak na 4 dni podawania chemii. Duzo zamieszania z codziennym dojezdzaniem do Oxfordu na chemie i zabiera nam to duzo czasu kazdego dnia.
Jutro jedziemy i zostajemy tam do poniedzialku, dojda 2 dragi i kroplowka przez 48h wiec musimy pozostac w szpitalu.
Jolus pytalas o operacje - lekarze biora ja pod uwage, gdyby sie okazalo, ze sa zaatakowane jakies wezly chlonne, wtedy bedzie trzeba je wyciac.
Jutro przed wyjazdem, jak pogoda pozwoli, jedziemy na Egg Hunt do lasku :) Rok temu na Egg Hunt musialam zostac z Filciem w domu. Mial wtedy 3 dni. Aleksiu pojechal z tata i zbieral kolorowe jajeczka. W tym roku zapolujemy wszyscy razem :)

A tymczasem zyczymy Wam Kochane i Waszym Rodzinkom serdecznych, rodzinnych, cieplych Swiat!

Przedstawiamy fotki z naszego spotkania z Nadia i Stynka :)
 

Załączniki

  • _MG_2285s.jpg
    _MG_2285s.jpg
    65,6 KB · Wyświetleń: 98
  • _MG_2317s.jpg
    _MG_2317s.jpg
    51,3 KB · Wyświetleń: 98
  • _MG_2335s.jpg
    _MG_2335s.jpg
    77,1 KB · Wyświetleń: 88
  • _MG_2343s.jpg
    _MG_2343s.jpg
    52,5 KB · Wyświetleń: 88
  • _MG_2438s.jpg
    _MG_2438s.jpg
    56,6 KB · Wyświetleń: 94
  • _MG_2465s.jpg
    _MG_2465s.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 88
  • _MG_2392.jpg
    _MG_2392.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 88
  • _MG_2454s.jpg
    _MG_2454s.jpg
    53,9 KB · Wyświetleń: 93
Ale fajowe maluchy i mamusie. Buziaki dziewczyny. Dla was i waszych rodzin rownież wszystkiego najlepszego z okazji swiat wielkanocnych wesołego jajka i mokrego dyngusia. No i happy egg hunt.... And many eggs hunted ;-)
 
Bubbles oj tam oj tam na pewno nic nie będzie zaatakowane :tak:
Cieszę się,że Fifi chemie zniósł dobrze:)
Oglądam zdjęcia i mordka mi się śmieje, są prześliczne.Nie wiem tylko kto się lepiej prezentuje na tych fotkach mamuśki czy dzieciaczki :):) Wszyscy ale to wszyscy prześlicznie wyglądacie:)

Bubbles a co z Waszą przeprowadzką do Oxfordu???

Kochana i ja Wam życzę radosnych świąt, a przede wszystkim zdrówka dla całej rodzinki. Buziaki
 
Bubbles z wielką radością czytałam 2 ostatnie Twoje posty. Bardzo się cieszę i gratuluję Fifciowi postępów. Pomimo spędzania Świąt w szpitalu życzę Wam radosnych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych miłości i wiary oraz błogosławieństwa Bożego.
 
reklama
Dziękujemy za zdjęcia. Ładne mamy, to i ładne dzieciaczki! Pogoda podczas spotkania Wam dopisała, to dzieciaki mogły pobawić się w ogrodzie.
Zazdroszczę Stynce, że mogła przytulić Naszego Bohatera, każda o tym marzy:-p.
Z okazji Świąt przesyłamy buziaki i życzenia zdrowia i spokoju oraz udanej zabawy w poszukiwaniu jajeczek.
 
Do góry