reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Dziękuję bardzo za zdjęcia! Piękne modelki, dziewczyny jak 18-tki zgrabne a dzieci przekochane :-) do tego pogoda sprzyjała :-) zazdroszczę pełną gębą!


Mam nadzieję, że obecna chemia i leczenie nie będą bardziej uciążliwe, że konieczność podania ograniczy się do minimum.

Całuski dla Filipka w czółko :-*
 
Bubbles rozplywam sie... serce rosnie a lezka sie kreci w oku! Tak cudownych fotek dawno nie widzialam :))) Pewnie, ze kazda z nas wysciskalaby Was z radoscia!
Dziewczyny prezentujecie sie jak starsze siostry tych malych slodziaczkow :tak::-D

Oby tak dalej z ta chemia, oby lagodnie...
Zycze Wam takze Spokojnych, Milych a przede wszystkim Zdrowych Swiat Wielkiej Nocy - mam nadzieje, ze uda Wam sie jutro na te jajeczka zdazyc przed wyjazdem! Byloby wspaniale!
Buziaki :****
 
Bubbles dziekujemy z całego serduszka za zdjęcia.
Buzia sama się śmieje na Wasz widok.
Przepiękne Mamunie przępięknych dzieci. Ślicznie wyglądacie, Fifciu, Aleksio i Nadusia zadowoleni, uśmiechnięci.
Mam nadzieje,że kiedyś uda nam sie zorganizowac jakieś spotkanie w duuużym gronie!
Całuje Was kochani życząc spokojnych, pięknych Świąt i łaski Bożej!
 
Zdjęcia piękne!!! Mamuśki cud miód, dwie laseczki:-). A nad dzieciaczkami rozpływam się. Tak ślicznie, wiosennie u Was.
Bubbles uśmiech na Twojej twarzy cieszy bardzo. Mam nadzieję, że chemia dla Filipka będzie mało uciążliwa. Buziam Was mocno w te uśmiechnięte buźki.
 
Witam Was wszystkie poswiatecznie!

Bubbles bardzo milo Was zobaczyc z usmiechami na twarzach! Oby ten czas chemii szybko Wam minal, a przyszle Swieta byly o wiele szczesliwsze! Uwazajcie na siebie tymczasem!
 
dzięki Bubbles za wklejenie fotek, prześliczne mamusie i kochane maluszki:tak: I przede wszystkim jakie roześmiane towarzystwo:-)
Oby to obecne leczenie nie wymęczyło Hipcia i już niedługo mógł odzyskać pełnię sił, trzymamy za to kciukasy z juniorkiem.
 
reklama
Do góry