reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles swietnie się czyta takie wieści od was, tyle radości i zabawy,fajnie że wypad nad morze udany.
Czekamy na fotki.
U nas szaleje ospa więc super ze zaszczepiłaś Aleksia bo to męczaca choroba dla dzieciaków
Buźki dl was
 
reklama
cieszyłam się czytając posta pełnego radości ulgi i optymizmu :-)

fajnie że wypoczeliscie na wakacjach ,
no i dobrze że teraz wszystko z takim spokojem robia koło filipka (tzn są bardziej pewni że nic nie czai się złego niż niepewni co moze jeszcze zaskoczyć)
Fifi ma już włoski...:-) super !!
no i bardzo fajnie że jest taki mądrutki

chcioałabym się również z wami spotkać.... :-) mam nadzieję że to też będzie możliwe..

oby pet scan wyszedł pozytywnie i nie było już konieczne żadne operacje , ani nic innego..
i że chemie też przejdzie dobrze :-)


 
Bubbles,
dziękujemy z całego serca,że do nas napisałaś. Buzia sama się uśmiecha jak czytam tego posta. Cieszę się,że wypoczeliście nad morzem i że dopisała Wam pogoda. Wyobrażam sobie uśmiechniętą buzię Fifcia i to jak dzieli się z Wami chrupeczkami.
Dzielny zdolny chłopczyk.
Kochana, ucałuj swoich chłopaków. Zdrówka dla Hipcia:*
 
Bubbles dziekuje, ze znalazlas czas dla starych cioteczek hahaha:-) tak duuuuzo nam napisalas !
Chcialabym abys juz zawsze byla pelna nadzieii i miala powody do tak optymistycznych wiesci! Wspaniale, ze Fifi czuje sie dobrze, bardzo dobrze - je, usmiecha sie, psoci, drepta - nasz kochany! :**
Pozdrawiam Was serdecznie, buziakow moc :**
 
Kochana miód na moje serce, mogę tak czytać i czytać w kółko i buzia mi się śmieje :-):-)

Chcę zdjęcia!!!!
 
reklama
Do góry