reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Bubbles jestem z Wami myslami i modle sie zeby wszystko zakonczylo sie pomyslnie i zeby Filipek byl juz zdrowy. Trzymam za Was kciuki z calych sil...
 
Bubbles, cała moja rodzina myśli o Was i zaciska kciuki. Wierzę, że w końcu będzie dobrze, Filipek zasłużył sobie na to jak nikt inny. Wszyscy sobie zasłużyliście, jesteście cudowną rodziną. Boże, jak bardzo bym chciała, żeby operacja się odbyła... Jeśli tylko będziesz mogła nam w jakiś sposób przekazać jak sytuacja się rozwija, będziemy Ci bardzo wdzięczne. Jakkolwiek się będzie działo, jesteśmy z Wami.
 
Bubbles kochana.... malo ostatnio pisze, bo "zarobiona" jestem... ale caly czas mysle i kila razy dziennie tu zagladam, zeby dowiedziec sie, jak ma sie na Filipek kochany....
Chcialabmy cie usciskac, bardzo mocno, dodac otuchy i sily do walki... niedosc, ze przed wami tak ciezki okres, to jeszcze te wszystkie informacjie od lekarzy... wogole niepocieszajace, niedajace nadziei... ale to tak musi byc...oni chca najlepiej, ale musza poinformowac o najgorszym... nawet przed cesarka... nie obiecywali ze urodzi sie sliczny synus, tylko mowili jakie sa ryzyka... tak samo tutaj.... chodz w tym przypadku jest o tyle trudniej, ze oni tak dokonca nie wiedza co tam jest, bo wszystko okaze sie po otwarciu brzuszka.... dlatego wszyscy trzymamy kciuki i modlimy sie zeby wszystko bylo latwo i bez komplikacji, zeby wezel chlonny byl czysty i zeby cala operacja pomyslnie i szybko sie zakonczyla ... a rany Fifulka szybciutko goily.... a ty badz silna... mysl o swoich chlopakach, ale i o sobie czasem tez... dbai o siebie, staraj sie spac jak mozesz i jedz.... zebys miala sile naszym Fifulkiem sie opiekowac....
sciskam cie jeszcze raz mocno... i caly czas o was mysle.... bedzie wszystko dobrze... musi byc
 
Bubbles kochana współczuję Ci bardzo. Tyle czekaliście na ten moment a tu taka niespodzianka..Mam nadzieję,że operacja dojdzie do skutku jutro,że nie będzie trzeba czekać kolejny raz nie wiadomo ile. Dojdzie kolejny stres, kolejna chemia pewnie,a to Filipkowi i Tobie jest nie potrzebne! Chciałabym dodać Ci jak najwięcej siły... ale nie wiem jak.Chciałabym dać Ci trochę nadziei... ale nie potrafię.Nie potrafię nic sensownego napisać...Ty wiesz najlepiej jak się czujesz...Mam nadzieję,że już teraz będzie tylko lepiej.Uściski dla Ciebie i Filipka. Buźka
 
Bubbles jesteśmy z Wami i stale o Was myslimy,modlitwa też jesteśmy z Wami. Trzymam mocno kciuki za jutrzejsza operację, która na pewno bedzie wielkim sukcesem i zakończy sie pomyślnie. Buźka kochana. I dużo siły i zdrówka dla Fifcia naszego kochanego.
 
Kochany Bąbelku tak bardzo chciałabym móc coś zrobić, żeby Was jakoś pocieszyć, ukoić Twój ból, strach. Cały czas o Was myślimy, a jutro wszystkie nasze serducha i naszych rodzin będą z Wami. Będziemy się gorąco modlić o zdrówko dla Twojego, naszego kochanego dzielnego Filipka. Będzie dobrze, musi być, nie ma innej opcji. Ja w to wierzę, gorąco wierzę.
Oby ten węzeł i wszystkie inne narządy Fifcia były czyste.
Jesteśmy z Wami kochana. To jedyne co możemy zrobić, choć uwierz, że chciałybyśmy więcej. Uściski ogromne.
 
kochana bubbles nie wyobrażam sobie waszego strachu i niepokoju o Fifcia. ale musicie wierzyć, że będzie dobrze! musicie być pełni nadziei , bo to ona da wam siłę do dalszej walki, do tego by przetrwać to co się dzieje. bubbles tyle juz przeszliście, trzymam kciuki aby operacja się odbyła, aby przyniosla dobre wieści. najważniejsze, że mały będzie w najlepszych rękach, w rękach ludzi, którzy wiedzą co robią, którzy zrobia wszystko by było dobrze. czekaliśmy wszyscy na jutrzejszy dzień od miesięcy i wierzmy , że wraz z operacją wasze życie będzie wracało do normalności ;* ściskam ciebie z całych sił i zapewniam o modlitwie! kochanie musi byc dobrze!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Bubbles nasza kochana, modlę się o zdrowie Fifcia codziennie, mam nadzieje,że operacja się odbędzie,że węzeł będzie czysty i wszystko będzie w porządku. Kochana moja zasługujecie na samo szczęsciie. Mam nadzieje,że po operacji będzie już tylko lepiej, wiem to!!! Hipcio jest silnym chłopczykiem!!! Ściskam Was, przesyłam dużo,dużo siły. Modlę się do Bozi o zdrówko dla Filipka z całych sił &&&&&&&&!!!!
 
reklama
Bubbles Paula chwilowo nie ma neta i prosiła,żeby Ci przekazać ,że myślami jest z Tobą i cały czas modli się o zdrowie Filipka i trzyma kciuki za jutrzejszą operację.
 
Do góry