reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Calus Kochana! Jakze ja Cie rozumiem...tez bym chetnie kogos skopala za te nasze 3 lata i wszystkie te, ktore jeszcze przed nami...Ewentualni ochotnicy moga sie zglaszac na priva!:rofl2:
Bedzie dobrze kochana! Od jutra zacznie sie nowe zycie dla Filipka, oby bylo jak najlepsze i najzdrowsze!

Hugs OOOOO


Dzieki wielkie wszystkim za zyczonka dla Julianka, on jest jeszcze lutowy chlopczyk! Nie mam kiedy zaktualizowac suwaczka...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bubbles całt dzień się zbierałam żeby Ci napisać:-(
Napiszę tylko że myślę, pamiętam, modlę się i wierzę że będzie dobrze
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
bubbles nie moge przestać o Was mysleć . pamiętajcie, że bardzo wiele serc jest z Wami !!!!!!!!!!!!! kochamy Cię nasz Filipku, zdrowiej nasz dzielny wojowniku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Bubbles uwierz jakbym mogła wziąść na siebie choć część tego bólu i cierpienia aby ulżyć Twojemu synkowi na pewno bez wahania bym to zrobiła, każda z nas tutaj by to zrobiła, niestety świat nie jest tak skonstruowany aby móc dzielić się bólem i cierpieniem w celu ich zmniejszenia, za to możemy jednoczyć się w wierze, że Bóg wam pomoże, że operacja się uda, że za kilka miesięcy Filipek będzie zdrowym wesołym chłopczykiem, a wszystkie te złe chwile na jego szczęście będą tylko waszym i naszym wspomnieniem, ponieważ on jest na tyle malutki, aby tego nie pamiętać, oraz w nadziei na lepsze jutro i każdy kolejny dzień, oraz w modlitwie, aby to wszystko się spełniło. Dlatego my wszystkie razem z naszymi rodzinami i myślę, że mogę śmiało wypowiedzieć się w imieniu nas wszystkich jesteśmy tutaj i modlimy się i głęboko wierzymy, że wszystko będzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Kochana Bubbles mysle o Was caly czas, modle sie goraco o jutrzejszy sukces, o spokoj - upragniony, tak wyczekany spokoj.. Boze daj im go!!! Tyle serc i serduszek jest z Wami - wierze, ze to pomoze.. Badz dzielna kochana - juz niedlugo..
Sciskam mocno! :*************
 
reklama
Wiadomość od Bubles:

Prosiła aby wam podziękować za wsparcie kciuki i modlitwę. Filipek nie gorączkuje, od 3 są już w Clic House, a jutro o 8 mają być w szpitalu. O 12:30 zaczyna się operacja. Obiecała że jutro się odezwie. Spytałam jeszcze ile mniej więcej lekarze obstawiają powinna trwać operacja, ale czekam na odpowiedź jak tylko ją dostanę to odrazu wam napiszę.


Edit. operacja powinna zająć ok. 4,5 h
 
Ostatnia edycja:
Do góry