reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Na pewno będzie dobrze:tak: A Ty kochana szykuj kompleksową listę pytań:tak: Raz, że sama będziesz spokojniejsza, a dwa, że i my się więcej wtedy dowiemy o stanie naszego Hipcia;-):-D
 
reklama
Bubbles cieszę się,że już w domku jesteście. Trzymam kciuki,żeby do dnia operacji nic się już nie przypałętało,żaden katar ani kaszel &&&&&&&&&&&&&&&&&
Trzymam też kciuki za piątkową wizytę..Mam nadzieję,że dasz znak co Wam lekarz powiedział.Pozwól że my się będziemy stresować a Ty jedź na luzie,żeby żadne pytanie Ci nie umknęło :-)
Pamiętaj teraz musi być już tylko dobrze!!!!!!!!!!!!! Buziaki dla Was:*
 
Ostatnia edycja:
Bubbles cieszę się że jesteście w domu, w dmu wyniki poszybują w górę napewno. :tak:Oj słonko nie przejmuj się mój Franek to się dopiero niejadek zrobił wszystko jest na nie, Fifi napewno więcej wciąga, widocznie tyle potrzebuje.
Gratuluję nowej umiejętności oj cudnie to musi wyglądać jak palusiem pokazuje oczo słodziak.:-)
Trzymamy kciuki całą rodziną pamiętaj&&&&&&
 
bubbles wspaniale, że jesteście w domku!!! trzymam kciuki za wyniki i wizytę, napewno będzie dobrze!!! &&&& Wasz... Nasz! wielki dzień coraz bliżej!!! tak jak napisała jolek, stres w miare mozliwości zostaw nam, ty jedź z czystym umysłem, co by nic z głowy nie wypadło.
mamaflavii
dziękujemy, że tak cudownie wspierasz naszą kochaną bubbles. jesteś fantastyczna!
 
Bubbles cieszę się przeogromnie,że Jesteście w domku!:-)
Pamiętaj,że Jesteśmy z Wami każdego dnia:*
Piąteczka dla Fifcia:*
 
Bubbles focie boskie.... wygladacie fantastycznie. SUper ze juz jestescie w domku i sciskam kciuki, zeby do TEGO dnia nic sie nie wydazylo, zeby Fifciu zdrowial, nabieral sil i zeby wyniki byly lepsze.
 
reklama
Do góry