reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Kochany Hipciu, kapelusze cudne. Mamusia Twoja śliczna i Ty mały czaruś i przystojniak.
Bardzo się cieszę, że wyniki krwi lepsze, kaszel wyganiam od Ciebie "na drzewo":-)
Super, że jutro na troszkę do domu, odpoczniecie od "karceru"
 
reklama
Fifulku jesteś piękny,mamunia też się ślicznie wystroiła
Zdrowiej aniołku i cieszymy się z każdego twojego dobrego wyniku,bravo bohaterze
Buziolki od całej mojej rodzinki
 
Bubbles jejku już wiem o co chodzi z tymi miskami mi mówili w pracy o innym zastosowaniu ale ten jest na pewno przyjemniejszy. Ślicznie wyglądacie:)
 
Bubbles Filipek na tym środkowym zdjęciu wyglada jak 100% słodyczy:-) aż ma sie ochotę go wycałować:-) sliczny jest twój Mały Książe:-) a Ty jesteś sliczną mamą:-) Super, ze wyniki krwi lepsze no i zyczę pięknych paru godzinek w domku:*
 
reklama
Filipku zdrowiej nam malutki, wszystkie BB ciocie trzymają za ciebie kciuki i ślą milion paskudnych, ciociowych całusków :-):-) Jakie dziecko lubi być całowane przez ciotki :-):-p:-D
 
Do góry