reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles duzo sily Tobie.. Wam .. teraz zycze - kochana dacie rade! Musicie byc jak najlepszej mysli!
Jestesmy z Wami i trzymamy kciuki z calych sil!!! &&&&&&&
Ciesze sie, ze mozecie juz byc w domku razem :)) Apetytku dla Fifcia!
:****
 
reklama
Bubbles dobrze, że wróciliście do domciu...Wspaniale, że wyniki poszły w górę! Filciu mały zdolniacha:tak:Trzymam kciuki za piątkową wizytę :* Dużo pozytywnej energii dla Was~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ przesyłamy całuski :*
 
Hej dziewczyny!

Dzieki za Wasze mile slowa! Wszystkie Wasze pozytywne mysli i energia sa teraz szczegolnie potrzebne, aby pomoc tej rodzinie! Wiem jaki to trudny i delikatny dla nich moment, sama przez to niedawno przechodzilam...waza sie losy malego Filipka... Mam tylko nadzieje, ze Bubbles daje sobie lepiej rade ode mnie...i to w kazdym sensie!
Pozdrowienia dla wszystkich! Calusy dla pociech!
Walczymy dalej!
XXXOOO
 
Mamaflavii, dziękujemy za wszystkie Twoje słowa,za to, że jesteś tutaj z nami, że jesteś z Bubbles. Uściski dla Ciebie i najlepsze życzenia z okazji urodzin Julianka!
 
Mamaflavi dziękujemy za Twoją obecność i wspieranie Bubbles! :)

Bubbles dziś wizyta u lekarza....Pamiętaj stres jest z nami a Ty nie zapomnij o najdrobniejszym pytanku &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Bubbles kochana jak patrzę na daty to zaczyna docierać do mnie jak jesteśmy blisko, jak niewiele czasu zostało do operacji, tulę cie z całej siły, pamiętaj, że my tu jesteśmy, że możesz pisać o wszystkim i w ogóle mam straszny chaos w głowie, jejku, to już tak blisko... Trzymajcie się kochani, trzymajcie, ściskam i myślę o was nieustannie!!

Mamaflavi walczysz trochę dłużej ale przecież o to samo... Tobie również życzę sił, przytulam chociaż tak wirtualnie...
 
Mamaflavi dziekujemy za to,że Jesteś z nami, za wsparcie dla Bubbles. Wszystkiego najlepszego dla Twojego synka z Okazji urodzin:*!
Bubbles Jesteśmy z Wami kochani, dajcie znak co i jak!:*
 
kochana bubbles - jak słyszę "8 marca" to pierwsze co mi przychodzi na myśl o to Wy i operacja Filipcia! To już naprawdę niedługo.... Tego dnia będziemy z Wami!!!!!!

mamaflavi - dzięki! :* dla Ciebie i Twojej rodzinki!
 
Bubbles, &&&&&&&&&& już zaciśnięte. Nie wyobrażam sobie jak możesz się czuć, ale życzę więcej siły, której Ci nie zabrakło. Będziemy czekać na wiadomości od Was.
Mamaflavi, 100 lat dla Julianka.
 
reklama
Do góry