reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles choć Franka łapci tam nie ma przybijamy Filipciowi piątaka:tak: myślami jesteśmy z Wami!

Aż serce rośnie, super sprawiłyści prezent!
Uśmiechy na Twarzy Filipcia i Alunia chyba wszystkim wystarczą:tak:

Buziaki z okazji siódmego miesiąca:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Samych wspaniałości i dużo zdrówka dla Filipka z okazji 7 m-ca :-)
Zdjęcia cudne, uśmiech na twarzy Filipka, to serce z rączek, po prostu brak mi słów.
 
bubbles wielkie dzięki za tak cudowne fociaki :-)
chłopaki sa zadowolone a to najważniejsze:-) a jaki słodki uśmiech na twarzy Filipka :-)
suuuuper ,...
masz szczęscie mając takich 2 cudownych maluszków :-)

piekne serduszko :*

i buziak dla Filipka na 7 miesięcy :*
 
ojejjj jacy weseli uśmiechnięci zadowoleni! i jaka wielka radość w Naszym sercu :* dziękujemy! ślicznie wyglądają Twoi chłopcy :*
Buziaczki dla Filipcia na skończony 7 miesiąc :-)
 
Fifi wszystkiego najlepszego z okazji 7mca! jaki już duży z Ciebie facet! a jaki masz uroczy uśmiech:tak:
pięknie się podnosi na łapkach, niedługo już wyruszy w świat,tylko mamusię zabierz ze sobą:))

piękne zdjęcia
 
Cudowne fotki, dziękujemy mocno, Bubbles jesteś szczęściarą, że masz takich cudownych chłopaków. Uśmiech Filipka rozjaśnia mi dzisiejszy dzień. Jestem taka szczęśliwa, że ten drobiazg sprawił Wam tyle radości.

Wielkie buziaki dla Fifulca* Idę do łazienki - poryczeć sobie.
 
reklama
Do góry