reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wiadomości o Filipku

Co mogę dodać, dziewczyny napisały już wszystko...

Całym sercem z wami:tak: Co ja piszę, wszystkimi sercami :-)

Zdrowiej nam Fifiolku i rośnij duży i niegrzeczny :-D
 
reklama
nie jestem wyjątkiem, tez siedze i płaczę:rofl2::rofl2:Bubbles bo to są takie piateczki od kolezanek i kolegow Filipka:-) ciesze się, ze sparwiło wam to radość bo tzn że cel osiągięty:-)
 
Jak powiem, że łzy radości mi się leją po twarzy to na bank nic nadzwyczajnego. Jeżeli tym drobiazgiem udało nam się sprawić, że choć na chwilkę zapomnieliście o Waszych problemach to cieszymy się po stokroć mocniej.
Jesteśmy z Wami !!!
 
No i ja tez się poryczałam ze wzruszenia. Ciesze sie ze sprawiliśmy Wam niespodziankę. Pamiętaj zawsze będziemy z Wami. Duza buźka!!
 
Jak się cieszę, że udało mi się dziś tu zajrzeć. I ja się wzruszyłam. Bardzo się cieszymy, że niespodzianka sprawiła tyle radości. Jesteśmy z Wami. Buziaki :-)
 
Kochane Ciociunie i Maluszki! :)
w dowod naszej radosci i wdziecznosci WIEEELKIE serce dla Was - od nas :*
 

Załączniki

  • IMG_9626as.jpg
    IMG_9626as.jpg
    53,5 KB · Wyświetleń: 141
  • IMG_9600s.jpg
    IMG_9600s.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 126
  • IMG_9602s.jpg
    IMG_9602s.jpg
    51,2 KB · Wyświetleń: 125
Bubbles teraz ja się poryczałam a ja rzadko płaczę. Jaki Fifcio jest pogodny! Jak ślicznie się na rączkach podpiera! Nie ma piękniejszej nagrody za odrobinę naszej pracy niż jego uśmiech! Idę bo mi kapie do herbaty...
 
Dziękuję dziękuję dziękuję:-)
Mój kurczaczek kochany a Aleksio jaki zadowolony :-)

To teraz idę sobie popłakać na dobranoc :sorry2:
 
reklama
Faktycznie to dziś, ale zleciało :-)

Fifi wszystkiego najlepszego, jesteś jednym z naszych starszaków :-)
 
Do góry