reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

bubbles nawet nie wiesz jak się cieszę waszą readością , i tym że mogliście wspólnie spędzić święta...
że jesteście uśmiechnięci i szczęsliwi..
że Fifiemu tak fajnie z rodziną....
cieszę się waszym szczęściem :*
oby tak dalej..
mam nadzieję że mały się nie rozchoruje i nie będziecie mieli więcej stresów,... :*
 
reklama
Bubbles masz wspaniałych synów
Fifciu jest piekny,nawet bez swoich zalotnych długich rzęs,a z resztą urosną nowe jeszcze piękniejsze.
Bubbles całe święta byliscie z nami, cała moja rodzinka modliła się o zdrowie dla twojego synka.
No i wspaniale żemogłaś święta spędzić z wszystkimi swoimi synusiami, żeby było tak zawsze,żeby zawsze wracali do swojego domu rodzinnego.
Pozdrawiam i czekamy na same dobre wieści
 
Bubbles jak dobrze widziec was usmiechnietych... Wygladacie slicznie, Fifciu taki usmiechniety kochany niuniusiek...
A styczniem sie nie martw trzymamy kciuki i modlimy sie za was...
 
Wspaniała rodzina, pełna miłości..wyglądacie niesamowicie! Całuski dla Filipka, dużo zdrówka w Nowym Roku, siły i wytrwałości!!!pozdrawiam Was cieplutko!
ps.Fifi jest urzekający...:)
 
reklama
Dziewczyny bardzo przepraszam nie zdążyłam wczoraj przekazać wam wiadomości od Bubbles. Niestety sylwestra spędzili w szpitalu Fifi niestety jest chory dostaje antybiotyk, bo bardzo brzydko kaszle i ma temperaturę. Bubbles składa wszystkim majóweczkom wspaniałego Nowego Roku.
 
Do góry