reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

BUBBLES Filipek przecudny caluski moce dla niego :* jestescie wspaniali i bardzo dzielni :) calujemy was mocno...i caly czas sie modle za was.. :*
 
reklama
Ciociunie i Malenstwa nasze Kochane, nie wiem nawet jak zaczac...
Alusko wspominal mi w drodze do domu, ze na Filusia czeka autko w domku, ale nie bardzo wiedzialam co ma na mysli...
Jak weszlam do domu to z nieklamana radoscia zaczeli mi obaj z Tomkiem pokazywac autko, kierownice, karteczke, Alusko pokazywal kazda lapeczke Waszych slodkich dzieciatek z osobna, no a portret Filcia postawili w miejscu elektronicznej ramki na zdjecia, nie da sie nie zobaczyc!
Dziewczynki to przepiekna i bardzo wzruszajaca niespodzianka... mialam swieczki w oczach i scisniete gardlo, gdy Alusko wyciagal z kieszonki karteczki te slodkie, male lapinki, pomyslalam, ze wszystkie Wasze Malenstwa przybijaja Filciowi 'piateczke' :)
Kartka jest przecudna! absolutnie! Odbicia raczek cudenko! Jedne lapki papusne, inne drobniutkie, a wszystkie slodziutkie, tak jak ich wlasciciele :)
Portret jest przepiekny, wiem ktore zdjecie posluzylo za wzor :)
Zabawki sa piekne, Aleks zajal sie przykrecaniem srub do kol, a Filciu pacaniem lapka w kierownice :)
A ja bylam i jestem bardzo wzruszona i szczerze i z glebi serca dziekuje Wam za radoche jaka nam wszystkim sprawilyscie...
Wyobrazam sobie, ze nie bylo to latwe, bo wszystkie jestesmy porozrzucane po Polsce/swiecie i tym bardziej jest mi niezmiernie milo, ze ktos poczynil wysilek, aby dac nam promien slonca :)
Wielkie i z glebi serca DZIEKUJE! Tak jak mowilam juz wczesniej - jestescie Wszystkie Kochane, bez wyjatku!
Sciskamy i calujemy Was mocno!
Aga, Tomek, Aleks i Filipek :)
 
Bubbles strasznie się ciesze,że tyle radości było z tego drobnego gestu. Aż mi łezka poleciała jak czytałam o tym.Z łapkami przesłałyśmy Ci tyle dobrej energii ile się dało zmieścić w paczce:tak: Pamiętaj ,że bb ciotki są zawsze z Tobą i ciągle myślą o Was! całusy i piąteczka od juniorka
 
Bubbles szalenie się cieszymy, że udało nam się dać Wam choć mały promyczek słońca i radości:tak:Chociaż w ten sposób wszystkie możemy być tam z Tobą, z Wami...A na odległość każda z nas jest z Wami i mocno trzyma kciuki i modli się o powrót Filunia do zdrówka :*
 
Bubbles bardzo się cieszę,że mogłysmy Wam sprawić tyle radości:) Każda łapka to część naszych serduszek! Codziennie Jesteśmy z Wami!
Całujemy,ściskamy z całych sił.
aż się poryczałam!
 
bubbles bardzo się cieszę, że niespodzianka nam sie udała. tak jak napisałaś, majówczątka przybijają Filipciowi "piatkę", jesteśmy wszyscy z Wami , wszyscy każdego dnia mamy Was w sercach, w myślach. Jesteśmy jedną druzyną ! :tak:


no to sie poryczałam z samego rańca :blink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry