reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Bubbles super że niespodzianka się podobała, cieszę się że na waszych buziach wywołałyśmy wielki uśmiech. Liczymy na zdjęcia chłopaków bawiących się zabawkami:-):-):-)
 
No i co ja mogę dodać?

Wierz nam, że miałyśmy przy tym dużo radości! A teraz jeszcze więcej skoro niespodzianka się udała :-) Z tymi drobiazgami wysyłamy Wam tyle dobrej energii ile tylko doręczyciel mógł unieść! Jeśli tylko wywołałyśmy tymi drobiazgami uśmiech na Waszych buziach a szczególnie Filipka to nic piękniejszego nas spotkać nie mogło :tak:
 
Juhuuuuuu kochana nasza tak sie ciesze, ze sie udalo! Wspaniale, ze chlopcy zadowoleni, i ze sprawilo Wam wszystkim to radosc :))) Na tym najbardziej nam zalezalo - na Waszym usmiechu - szczegolnie Filipkowym oczywiscie - przesylamy mnostwo sily i dobrej energii wraz z ta niespodzianka :**** My wszystkie tu jestesmy z Wami kazdego dnia i nasze maluszki majowe! Pozdrawiamy, cieszymy i wzruszamy sie rownie mocno tym-razem z Toba :***
 
Nie ma to jak łzy radości z samego rana:-) Bubbles pamiętaj,że jesteśmy z Wami i jeśli będziemy w stanie coś jeszcze dla Was zrobić to na pewno zrobimy:) Pamiętaj,że masz nas i możesz na nas liczyć. Cieszę się,że sprawiłyśmy Wam choć trochę radości a przy okazji i sobie. Buziaki dla Was wszystkich:*
 
Bubbles nawet nie wiesz jak my się cieszymy,że wy sie cieszycie:-)
:-)Małymi kroczkami nasza akcja w końcu dobiegła końca i to z pięknym i wzruszającym efektem. Piąteczka od Remika :) I ddużo pozytywnych fliudków dla was kochani ^^^^^^:-)
 
Łzy się w oczach kręcą ... Kochana tyle radości Nam sprawiło przygotowywanie tej niespodzianki a teraz ta radość jest po sto kroć większa po tym jak ją w końcu otrzymaliście! tak te łapki to znak jedności z Wami znak że pokonamy to razem z Naszym wsparciem i siłą ! Buziaki :* :* :*
 
Nie będę oryginalna, bo też się poryczałam:)
Bubbles, jeśli tylko w całej tej sytuacji udało nam się sprawić, że choć na krótki momencik zapomnieliście o tych wszystkich przykrościach, to jest to dla nas największe szczęście i cieszymy się, że mogłyśmy Wam dać tą odrobinę radości. Wszystkie jesteśmy z Wami każdego dnia!
 
reklama
bubbles po 1 ciesze się że wyniczki są ok.. i że mały ma się dobrze..
na zdjęciach wygląda cudnie .. i wcale nie jest aż taki chudzinek..
słodki maluszek :-)

a na konic chciałam napisac że bardzo się ciesże że nasze wspólne staranie dało wam tyle radości :-)
że Fifi się cieszy , Alex tak samo i że "piateczki" dotarły do malca i wie ze wsyztskie jesteśmy z wami :-)
ciesę się ...
najlepsza wiadomość jaką otrzymałam w ostatnim czasie :*:*:*
 
Do góry