reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Witajcie,
ja tylko na chwilkę, bo obiad mi sie przypali...

kontaktowałam się z Bubbles, wychodzą do domu, biopsja będzie w czwartek, mały cały czas ma cewnik i dostał antybiotyk.
 
Lepidoptera - dzięki ! kurcze a przecież dopiero piątek nie rozumiem dlaczego to tak wszystko ma wyglądać ale liczę na to że to Filipkowi wyjdzie na zdrowie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
super, że bubbles wraca z Filipkiem do domku, oby było juz tylko lepiej .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też jakoś nie mogę przestać myśleć o Bubbles i jej Filipku kochanym.

Moja kluska też dzisiaj niesamowicie marudna dlatego dzisiaj jestem na BB jedną nogą, sprawdzam tylko czy są wiadomości od Bubbles i uciekam do kluski. Ale teraz zasnęła i mam nadzieję,że pośpi dłużej bo ewidentnie zmęczona była.
 
Bubbles, myślami cały czas z Tobą jesteśmy i mocno trzymamy kciuki, żeby jak najszybciej było już wszystko dobrze z Filipkiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nadrobiłam, przeczytałam ,ale nic prócz problemu Bubbles mi w pamięci nie zostało. No może Kamcia, która się "sypie" :-D. też cały czas myślę o małym Filipku, nie wyobrażam sobie co czuje Bubbles patrząc na swoje biedne dziecko. Oby wszystko było już dobrze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
biedny Filipek, trzymamy kciuki z juniorkiem za kolegę.

.
Tym mocniej trzymam kciuki za skarba Bubbles i wszystkie chorujące maluszki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry