reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Filipku kochany przesyłam moc uśmiechów od Jagodzi :-) Gryź, gryź, Jagoda też tak umie :-D
 
reklama
Bubbles jaki zdolny i dzielnych chłopak, no, no...Trzymam kciuki za dobre wyniki, dobrze, że Filuś ma się dobrze:tak: A co do sposobu przemieszczania to mój Kuba ma dokładnie taki sam sposób :-D Pozdrawiam Was serdecznie i przesyłam moc buziaczków :*
 
Bubbles mądrego masz synka, co do poruszania się na pupie moja siostra tylko tak się poruszała dopóki nie zaczęła chodzić:) No i wybuchy złości wyglądają u nas identycznie siada na pupie a jak ją podnoszę to nogi ma jak z galarety i nie chce stać:) Ja ją wtedy zostawiam i odchodzę aby widziała że nic nie wskóra tym.
 
Kochane! mamy wynik tomografu, NIE MA PRZERZUTOW!
Tak sie ciesze, cieszymy sie wszyscy!!
Poplakalam sie z emocji i zalu za to wszystko, co spotkalo Filipka, ale najwazniejsze, ze wygralismy!
Oby to nigdy nie powrocilo!!!

Jedziemy jutro na ECHO serduszka i sprawdza krew, bo w poniedzialek Neutropenia byla tylko 0.4 i nie mogli podac chemii. Jesli krew sie podniesie to jedziemy na przedostatni kurs chemioterapii...

Dziekujemy Wam za wszystko!
Tak sie ciesze, ze jestescie!!
Buziaki dla Wszystkich Was!

Aga, Tomek, Aleks i... Filip!!! :)))
 
Super!!!! nasz kochany rycerzyk zwalczył to świństwo!! ściskamy i cieszymy się ogromnie, :***

No to teraz dopiero się zacznie nadrabianie:)))
 
bubbles to najwspanialsze wieści, jakie mogłas nam przekazać, nie ma wśród nas osoby, która by na nie nie czekała. nasz wojownik wygrał z tym świństwem, nasze modlitwy, prośby zostały wysłuchane. jestem taka szczęśliwa, dumna, że nie potrafie tego opisać. całuję was, ściskam, jest powód do świętowania! jestem dziś szczęsliwa, pierwszy raz od dawna :*****
 
reklama
Bubbles dziękuję Ci kochana za tak pozytywne wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurcze to już tylko dwie chemie i macie spokój!!!!!!!!!!!!!! Filipku ciocia życzy Ci dużo siły żebyś jak najszybciej dostał te dwie nieszczęsne chemie a potem korzystał z czasu spędzonego w domku i na dworku a nie w szpitalu :*:*:*:*:*:*
Bublles buziam i ściskam Was wszystkich :*:*:*


Trzymam kciuki żeby u kardiologa też było wszystko ok, bo to też bardzo ważne!!! &&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Do góry