reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

O matko, jakie słodzinki kochane!!! Oj zgadzam się z dziewczynami - miłość braterska bije z tego zdjęcia...Śliczni chłopcy, a Fifcio jakie ma rzęski śliczne :) Cudnych synusiów masz, Kochana! Buziaki :*
 
reklama
Dzieki Kochane :*

Zaczelismy dzisiaj druga pooperacyjna runde chemii.
Lekarz mowil, ze tym razem zrobia Filciowi zastrzyk, zeby szybciej odbudowala sie krew, bo przez to zrobil sie 4-ro tygodniowy cykl.
Czekamy na nowy termin PET scanu, najprawdopodobniej bedzie w tygodniu po 21 maja.
W piatek mamy tez badanie nerek.
Filciu jakies 3 dni temu stracil nagle wloski znowu, brewki i rzeski tez sie mocno przerzedzily, znaczy, ze terapia dziala...
Ogolnie czuje sie dobrze, choc dzis po chemii stal sie nagle slabszy jakby i spiacy.

Aleks we wtorek 8 maja zaczyna nowe przedszkole, mam nadzieje, ze bedzie mu tam dobrze. Jutro T jedzie z Fifim na chemie, a ja z Aluskiem do przedszkola na godzinke, zeby sie oswoil z nowym miejscem.

Poza tym odliczam dni, bo 18 przyjezdzaja na 4 dni moje 2 siostry na spoznione urodzinki Filcia :) ciesze sie bardzo!

Troche fotek chlopcow :)
domek.jpgkulki.jpglodzik.jpgsoczek.jpgtraktor.jpgzjezdzalnia.jpg
 
rewelacyjne zdjęcia!!!!!!
Filciu bez włosków i tak jest cudny :-) najważniejsze, żeby już był całkowicie zdrowiutki :-)
Aleksiu bankowo bedzie zadowolony z przedszkola - przeciez tak bardzo chce tam chodzić. No i super, że siostry przyjeżdzają - z pewnością bedzie to bardzo udany rodzinny czas.
Buźka dla Was wszystkich :*
 
Aaaa jakie piękne fotki!! Gdzie macie takie fantastyczny plac zabaw? :-)

Ja tam jestem zdania, że łysi mężczyźni są przystojni :-D TZ specjalnie goli głowę ;-)
 
Super sie patrz na usmiechnietego Filipcia, teraz jak bede Twoje siostry to bedziesz miala duzo pomocy i wsparcia duchowego. Buziaczki dla was kochani.
 
Bubbles piekne zdjecia, jestem zachwycona tym, na ktorym usmiechniety Aleks - z okienka :)) przytula sie z Mama!
Fificu jest najpiekniejszy tak czy siak, oczy ma boskie, niepotrzebne mu tymczasowo wiec rzeski ;) miejmy nadzieje, ze ta chemia bedzie juz lagodniejsza dla niego,,,&&&&, naprawde superowo, ze przyjezdzaja Twoje dziewczyny! Sciskam :****
 
Dziewczynki, chcialam sie z Wami podzielic czyms.

Nasza kolezanka tu w MK odkad rozchorowal sie nam Filciu, bardzo sie tym przejela i ze znajomej stala sie osoba, ktora systematycznie dzwoni, pyta o Filunia i bardzo przezywa to, co nas spotkalo.
Dla mnie to nieslychane, zreszta tak samo jak odbieram Was Kochane - pelne ciepla i empatii dobre dusze...

Magda wymyslila, ze zainspirowana choroba Filipka pobiegnie w biegu na rzecz badan nad rakiem.
Zrobila ogloszenie na Facebook'u i stworzyla strone internetowa na www.raceforlife.
Pieniazki, ktore uda sie zebrac w ten sposob zostana wydane na walke z rakiem.
Oto ogloszenie Magdy:
[h=6]19 maja biore udzial w biegu charytatywnym na 5km. Moja inspiracja jest Maly Wielki Filip. Chcialabym zamanifestowac swoja solidarnosc z Filipkiem i jego wspanialymi rodzicami. Prosze o wplaty w imieniu swoim i wszystkich chorych dzieci. Cel szczytny wiec na pewno warto!
[/h]link do strony:
MAGDALENA LASKOWSKA is fundraising for Cancer Research UK
 
reklama
Zdjęcia piękne:) Popieram dziewczyny Filciu jest i tak najpiękniejszy :tak:. Jego oczka, nie mogę się napatrzeć. Trzymamy kciuki za kolejne wyniki badań. Przedszkole Aleksiowi na pewno się spodoba.
Super, że spotykasz na swojej drodze tak życzliwe osoby jak Pani Magda. Dziękujemy za te dane.
 
Do góry