reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Czesc Dziewczynki! :*
dziekuje za wszystkie przemile komentarze :)
Melduje, ze u nas krew poszla w gore, choc Neutropenia tylko 0,3, ale od poniedzialku mamy zaczac chemie, bo pozostale wartosci sa lepsze.
Filciu ma sie dobrze, bawi sie, smieje, chodzi/biega za pileczkami i braciszkiem :) je nienajgorzej, choc tu mam pare rzeczy do zrobienia, bo okazuje sie, ze kaszka, kaszka i jeszcze raz kaszka, a obiadki sa czesto beee. Sprobujemy cos zamieszac w jego diecie i sprobuje byc uparta ;)

Szukamy przedszkola dla Aleksia, mam nadzieje, ze cos nam w koncu przypasuje (musielismy zrezygnowac z poprzedniego, bo maja wolne dni, ktore nam nie pasuja). Aleks jest zdesperowany, jak wychodzimy z takiego ogladania przedszkolka, to placze, bo chcialby juz tam zostac i sie bawic :(

Wklejam zdjecie moich lobuzow na spiaco. Wygladaja calkiem niegroznie, prawda? :-D
 

Załączniki

  • sposzki.jpg
    sposzki.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 82
Bubbles, wyglądają cudownie! Wspaniałe jest to, że na każdym zdjęciu widać jaka silna więź ich łączy i jak bardzo się kochają:tak:
Super, że wyniki się poprawiły, trzymam kciuki, żeby Filciu zniósł chemię jak najlepiej. Trzymajcie się ciepło kochani. Moc buziaków dla Was.
 
Wyglądają tak, że aż ma się ochotę wskoczyć do nich i mocno mocno się wtulić :* :* :*
cieszę się, że Hipcio ma się dobrze:-) i mam nadzieję , że uda Wam się znaleźć odpowiednie przedszkole dla Aleksa :tak:
 
reklama
Do góry