reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles!
przepiekne zdjęcia! cudownie wyglądacie!
Mam nadzieje,że Aleksiowi spodoba się przedszkole.
Cudowna inicjatywa pani Magdy, postaramy się wpłacić pieniązki:))
Ściskamy Was kochani!
 
reklama
Bubbles zdjęcia super!! Filipek zawsze zniewala mnie swoim spojrzeniem!
Aleksowi na pewno spodoba się przedszkole!
Trzymam kciuki za koleją chemię, żeby Fifciu przeszedł nią łagodnie!
Buziaczki!
 
Bubbles cieszę się że Fifi trzyma się dobrze a tym że nie ma włosków się nie przejmuj. Mój Igi miał już takie długie że zaliczył pierwsze strzyżenie.
Trzymam kciuki za przedszkole Alexa&&&&&&&&&&&&&&&&&
Przepiękne zdjęcia chłopaków. Buziaki przesyłamy:*:*:*:*:*:*
 
Tak tak tęsknimy. Bubbles dziś cały dzień o Was myślałam, nawet eska miałam skrobnąć ale mam puski na koncie.
 
reklama
Dobry wieczor Ciociunie! :* po stokroc

Jestesmy w domku od niedzieli wieczor. Chemia przebiegla dosc znosnie, meczace przywiazanie do kabli na pelne 2 doby, w niedziele pod koniec Filip juz dostawal hopla, byl bardzo znudzony przebywaniem w jednym miejscu, pewnie tez i zmeczony chemia i jak go odpieli, to bylo wielkie UFFF... zaraz w aucie sie rozchmurzyl i 'spiewal' i podrzucal pilke i pokazywal swiatla.
Teraz znowu walka z podniesieniem wartosci krwi, zalecono zastrzyki domiesniowe na sztuczne jej podniesienie (tak samo, jak przed operacja w marcu), dzis byl pierwszy strzal w udko i zalosny, na szczescie krotki placz. Jutro drugie udko i w pt sprawdza krew i zobaczymy, czy sie podniesie, czy bedzie trzeba kluc dalej :(
Nie je najlepiej od niedzieli, cos tam dziubnie, kilka lyzeczek i koniec jedzenia. Jest jednak poprawa wagi, bo wazy 8,80kg, znaczy nutri mleczko dziala.
No i lada dzien zacznie chodzic :tak: chodzi z pchaczem, chodzi trzymany za jedna raczke i gdy puszczamy go miedzy soba robi po 3-4 kroczki, zaczyna tez coraz odwazniej odchodzic sobie od kanapy czy wiekszych zabawek. Bardzo nas to cieszy :)

Chyba Wam nie pisalam, ze 22 maja mamy tomograf. Jak tylko o tym pomysle, serce mi wali jak mlot. Ufff, oby to byl koniec zlych wiesci!

Tymczasem zdjeciowo :) zalegle fotki z nad morza...
 

Załączniki

  • AA.jpg
    AA.jpg
    39,9 KB · Wyświetleń: 77
  • babki.jpg
    babki.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 71
  • dolek.jpg
    dolek.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 71
  • gole_nozki.jpg
    gole_nozki.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 70
  • kulki1.jpg
    kulki1.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 74
  • kulki2.jpg
    kulki2.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 73
  • molo.jpg
    molo.jpg
    45,4 KB · Wyświetleń: 82
  • pilka.jpg
    pilka.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 76
  • plaza.jpg
    plaza.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 74
Do góry