reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Bubbles jestem pewna, że Fifcio szybko nadgoni i nabierze ciałka. dobrze, że masz pokarm, że lubi cycusiować , to najważniejsze. trzymajcie sie kochani ;*****
 
Bubbles kazda mame to martwi, jesli maluch nie ma apetytu.. nic dziwnego, ze masz malego fisia ;)) moja Polcia tez niewiele zjada, i dobrze w sumie, ze cycusiujemy, tak jak Wy z Fifciem - a to najwazniejsze, nie martw sie tak, na pewno po chemii wroci apetycik! :***
 
bubbles nie masz się czym przejmować ... nie jest aż taki malusi.. a przy Nadii to nawet po nim nie widać że ma 8 kg.
i pisąłam juz na wagowym... julisia pisała ze jej córa waży 7 kg więc Hipcio nie jest najchudszy :-)
a jeszcze będziesz się żalić ile to on potrafi zjeść :-p zobazysz :-D
 
Bubbles, nie jest tak źle z wagą Hipcia. Córa moich znajomych w okolicach swojego roczku ważyła nieco ponad 8 kg, a zupełnie nic jej nie dolegało. Więc na to wszystko co Fifciu przeszedł, ma się naprawdę nieźle:) Nie martw się, głowa do góry, na pewno za chwilę apetyt powróci:tak: Dobrze, ze cycacie jeszcze - mlesio mamy jest the best:)
 
reklama
Bubbles, ty sie wcale nie przejmuj wzrostem i waga Fifcia. Ty napewno musisz go nosic troche wiecej niz my swoje maluchy a jak by twoj kregoslup to znosil jak bys nosila takie 11scie kilo a nie 8!!!! Zobaczysz ze jak juz bedzie po wszystkim to nadrobi i to z nadkladka. Raczkowaniem tez sie nie przejmuj, jest masa dzieciaczkow, ktroa odrazu przeszla do chodzenia i wogole nie raczkowala.... a moja corka to wogole przemieszczala sie poprzez przesuwanie na pupie.... wszystko z Fifciem jest w ramach normy i nie ma powodow do zmartwien.....
Opiekuj sie swoimi chlopakami.... Duzo zdrowka dla was.
 
Do góry