reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles, przykro mi, że chłopaczyska chore, ale mam nadzieję, że raz dwa się uporacie ze wszystkimi infekcjami. Co do mleka, robiłam dokładnie tak jak pisze Stynka, spróbuj mieszać mleka i powoli dosypywać coraz więcej tego nowego.
Super, że Fifciu tak dobrze wygląda:) Oczywiście w miarę możliwości czekamy na foty;)
Nasz bohater kochany:) Trzymajcie się ciepło, ściskam Was mocno.
 
reklama
bubbles jak mi przykro ze się chłopaki pochorowali :/ ehhhh
no ale życze szybkiego powrotu do zdrówka :*

a co do urodzinek to całkowicie Cię zorumiem że chcesz spędzić rodzinnie , ale możesz przeciez z rodzinką wyskoczyć do tego lunaparku czy gdzie tam chciałaś , a później zrobić imprezę z pompą :-p hehe :-)
Fifi będzie podwójnie szczęśliwy :-)


 
Dużo, dużo zdrówka dla chłopaczków!! Oby badania Aleksia wyszły dobrze. Super, że Fifciu ma się dobrze, szkoda, że tyle tych antybiotyków, ale skoro tak musi być - nie ma wyjścia. Już za tydzień urodzinki...faktycznie czas leci tak szybko...Filipek to już duży chłopczyk, w ogóle nasze majówczątka tak wyrosły, że szok:tak: Kochani całuję Was z całych sił, czekamy na fotki i wieści :*
 
Buziaczki dla chorych chłopczyków, wracajcie szybko do zdrówka bo ważny dzień przed wami:-) ,już mama coś wymyśli żeby było wspaniale.
Ściskamy mocno
 
Bubbles zdrówka dla chłopaków, dla Hipcia powrotu apetytu.
Co do roczku, to u nas rodzinnie i kameralnie, właściwie to nie będzie "imprezy", tylko torcik i szampan dla tych którzy wpadną.Ale konkretnej godziny nie ustalamy, o 17.25 strzelamy z szampana :-)
trzymamy kciukasy za wyniki
 
Bubbles zdrowka Wam wszystkim zycze duuuzo - zeby urodzinki mogly sie odbyc tam, gdzie bedziecie miec ochote! :)
Fifciu jak zwykle zadziwia swoja sila i dzielnoscia - jest niezwyciezony :) Niesamowite jak go ciagnie do tego chodzenia! :))
Zeby tylko apetycik wrocil i polubil nowe nutri mleczko - to i podatnosc na infekcje od razu mniejsza bedzie.
Buziaki, sciskam mocno :***
 
Bubbles- zdrówka zdrówka dla chłopaków :*
i czekamy na zdjęcia!!!
a i Japiur zazdrościmy godziny bo u Nas ciężko o prawie 4 nad ranem szampana odpalić :-D ale nadrobimy nadrobimy ;-)
 
Bubbles zdrówka dla Twoich bączków kochanych. Na pewno Filciu poradzi sobie szybciutko z infekcją. Aleksiu też z uszkiem, a w to, że Hipcio wygląda ślicznie wierzę bez dwóch zdań i te jego śliczne, wielkie oczyska, serducho mięknie.
Dziękujemy za długiego posta.
 
reklama
Czesc Dziewczynki!

Melduje, ze jutro rano jedziemy do szpitala na ostatnia dawke antybiotyku, ale tez na krew. Niestety Hb znowu poleciala ponizej 8 :(
Brak apetytu osiaga juz dno po prostu! Nie wiem czym by to dziecko zylo po chemii, gdyby nie mleczko moje.
Wklejam tez tutaj, bo ktos pytal o wage:
Melduje, ze zwyciezca konkursu na wage piorkowa zostaje Filip:
8.150kg i 71cm wysokosci.
Od wrzesnia Hipcio przybral 820g, ech...
Buzka nie wyglada niby zle, ale raczki i nozki ma jak pajaczek. Sorki, jesli sie powtarzam, ale mam fisia na tym pukncie, bo Aleks byl jak grzmot, dopiero przy raczkowaniu zrzucal sadelko, On nawet szyi nie mial, taki byl tluscioch. A teraz taki Kurczaczek biedny, ten Filek.

A z innej beczki, dostalismy zaproszenie na wesele w PL, na poczatek sierpnia. Ciekawe czy bedzie nam dane odwiedzic PL w te wakacje???
 
Do góry