reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

bubbles wspaniale, że wyniki Fifcia poszybowaly w górę, baaardzo sie z tego cieszę! współczuje choroby Aleksia, mam nadzieje, że uszko szybko wyzdrowieje! trzymam kciuki za poniedziałkowe badanie. a ty kochana dbaj o siebie, mam nadzieję, że uda ci się wypocząć.
 
reklama
Bubbles kochana cieszę się ,że wyniki krwi są dobre:) Widzę,że ten tydzień będzie stoi pod znakiem badań więc ja trzymam kciuki za dobre wieści.
Życzę zdrówka dla Alunia no i oczywiście dla Filipka:):tak::tak::tak:A dla ciebie kochana przesyłam trochę siły i pozytywne fluidki ślę ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Bubbles ciesze sie że Fifcio lepiej sie czuje,zdrówka dla Aleksia. Odpocznij Kochana:**
Jak zwykle trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&za wszystkie wyniki
 
Bubbles, napisałam się a tu mi się strona zamknęła i wszystko na nic, więc w skrócie i najważniejsze : tulę Was mocno, chłopcom dużo zdrówka, a Tobie siły jeszcze więcej, chociaż masz jej tyle że wszystkie Cię podziwiamy. Czekamy na wieści z Londynu.
 
Bubbles współczuję tych przeżyć szpitalnych, masakiera:dry: Dobrze, ze się wygadałaś i nie musisz przepraszać. Pisz o wszystkim co Ci leży na serduchu.
Super, że wyniki Filipcia lepsze, rycerz kochany. Dużo zdrówka również dla Aleksia.
W poniedziałek zaciskamy mocno kciuki. Tulę Was bardzo mocno*
 
reklama
Do góry