reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WESOŁYCH ŚWIĄT:)

250? Nieźle... jak robię ok. 30 szt. Twoje to bardzo ambitne-ja na razie robię takie dziecinnie proste-co widać zresztą na zdjęciu... nie mam zdolności :(
 
reklama
250? Nieźle... jak robię ok. 30 szt. Twoje to bardzo ambitne-ja na razie robię takie dziecinnie proste-co widać zresztą na zdjęciu... nie mam zdolności :(
Ja robilam na sprzedaz w szkole.
Wlasnie chodzi o to, ze majac odpowiednie materialy wcale nie trzeba byc wybitnie uzdolnionym, zeby zrobic "dzielo sztuki":tak: Jak zaczne robic swoje (a trzeba by sie powoli za to zabrac) to wrzuce fotki to sobie odpatrzysz;-)
 
Ja prawie 30 już zrobiłam.... i na razie przerwę robię-bo chcę poczekać żeby zobaczyć Twoje kartki maćku-które mam nadzieję mnie zainspirują ;)
Dziś przyszły do mnie dwie paczki z prezentami dla moich facetów [braci i męża] no i prezenty dl/a rodziców też już leżą w szafie. Czyli prezenty praktycznie już wszystkie zakupione :)
 
reklama
Witam. Co prawda ja sie juz nie staram o dzidziusia i raczej nie starałam ale uwielbiam magie świąt a tu nią czuc ojjj bardzo czuc :) uwielbiam stroic dom wszelkimi ozdobami ale za duzo ich własnie nie mam :/ kartki.... MmmMmmm tu jest swietny pomysł zrobienia ich ze starszą córą choć ja uzdolniona w tych kierunkach to wcale nie jestem :/ hehe a prezenty ojjj uwielbiam je... ale na zakup ich wczesniej niestety brak funduszy... hmmm a jakie macie pomysły na prezenty dla męzów tzn Waszych partnerów??
 
Do góry