reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WESOŁYCH ŚWIĄT:)

noel124er8.gif

W tym dniu radosnym , oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją sie rany, życzę wam zdrowia , życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, ktora jak miłosc wzrasta, kochanej twarzy co rano budzi i w koło pełno życzliwych ludzi
divers9yn0.gif

4gg9.gif
Wesołych Świąt
6sf6.gif


 
reklama
Pogodnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia!
Niech ta pierwsza Gwiazdka zawsze świeci w Twoim życiu,
ogrzewając je miłością Tego,
Który dla Ciebie przyszedł na ten świat - miłością Jezusa.
Dużo dobrego jedzenia, białego i puszystego śniegu,
trafionych prezentów pod choinką i szczerych życzeń

Eżbietka z mężem i Filipkiem
 
Kochane moje!!

Pogodnych i radosnych Świąt Bozegonarodzenia!!
Miłości spokoju..miłego czasu spędzonego z bliskimi!!!
Niech te Święta napełnią Nas nową energią...ogromem chęci do działania!!
I najważniejsze silną nadzieją!!!



i oczywiście wspaniałych prezentów które tyle radości przynoszą!!!

 
Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia!

Wesołych Świąt!!!

Życzy malaga z mężem i synusiem :-D
 
Kochane forumowiczki, staraczki i mamusie!

życzę wam pięknych, prawdziwie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia,
spędzonych w cudownej atmosferze, wielu radosnych chwil
oraz wiary i nadziei !!!
 
Witajcie, przypadkiem trafiłam do innego działu i poczytałam tam temat świąteczny... Pozazdrościłam już zafasolkowanym i postanowiłam, że u staraczek też przyda się świąteczny temat....

Ja nie wiem jak u Was, ale ja, postanowiłam-tak jak rok temu-zakupić prezenty wcześniej.... Potem wszystko po pierwsze drożej, i jak się kupuje na ostatnią chwilę to się kupuje byle co ;)
Tak więc u mnie większość prezentów już zakupiona....
A jak u Was? Opowiedzcie o swoich świątecznych zwyczajach itd.
Ja właśnie szukam pomysłu na kartki świąteczne-w tym roku postanowiłam sama zrobić kartki...
Ja osobiście życzę nam wszystkim, żebyśmy mogły przekazać w Wigilijny wieczór naszym rodzinom najpiękniejszy prezent: wiadomość, że jesteśmy w ciąży :D
 
Ostatnia edycja:
zrobiłam 8-z ok 30potrzebnych Ale na dziś wystarczy I mimo braku zdolności mam masę frajdy :)

Jeszcze nie całkiem skończone-muszę niektóre dostroić ;) gwiazdki itd
 

Załączniki

  • DSC00154.jpg
    DSC00154.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 133
Ostatnia edycja:
Martusia kartki prześliczne ... hmmm uwielbiam święta juz się doczekac nie mogę...z prezentami nadal w polu, nie mam fantazji ja chyba wole tak przed samymi swietami ten szał zakupów;-)itd....
 
reklama
Witam!
Popieram pomysl wlasnorecznie robionych kartek. W zeszlym roku zrobilam ich 250:tak: W tym tez zamierzam poszalec, ale szukam insipacji, aby nie byly takie same jak ostatnio.:dry:

Jesli moge cos poradzic to zaopatrzcie sie w:
-papier wizytowkowy jako baza kartki(ma rozne kolory i faktury; nie jest tani, ale jesli z katki A4 zrobi sie dwie kartki to wychodzi 50gr/szt.)
- tektura falista zielona - na choinki
- tasiemki atlasowe cienkie
- papiery ozdobne (sprzedawane w arkuszach A4 - mozna trafic na cudenka)

- do tego mozna wyszuszyc troche galazek tuji, albo innego iglaczka - do tego dorobic bombke z papieru i kokardke

- na kompie przygotowac sobie strone z napisamy "wesolych swiat" itp oraz fragmentow koled i wydrukowac na papierze wizytowkowym.

- mozna tez wykorzystac stare kartki swiateczne - wycinamy interesujacy nas matyw i robimy z nim wlasna kompozycje na nowej kartce:tak:

- na allegro mozna kupic takie zlote lub srebrne naklejki - strickery chyba sie nazywaja. Proponuje zestaw: napisy "wesolych siwat" plus motywy swiateczne. Piekne karteczki wychodza:tak:

- i nie kupujcie tych dziurkachy w roznych wzorach. Sa drogie, wiec lepiej kupic juz gotowe scrapki na allegor - za np 1 zl ma sie rozne kolorki w dobrej jakosci

To chyba tyle. Jak mi sie cos przypomni to napisze:tak:
Czekam na Wasze propozycje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry