reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Pamiętaj, że niektóre wieści mówią, że jak babka jest lekko przeziębiona to to sprzyja zaplodnieniu i w ogóle 😁
Ja się tak pocieszam bo w mojej okolicy panuje bostonka 😶😑
A jak Twoje samopoczucie? :)
To fakt, też o tym słyszałam ;-) W moim wypadku to szkiełko laboratoryjne powinno być przeziębione :-D Zapłodnienie jako takie się udało, oby się tylko utrzymało w porządku...
Samopoczucie - fizycznie OK, mentalnie mam żal do świata, ale cóż...
 
reklama
To fakt, też o tym słyszałam ;-) W moim wypadku to szkiełko laboratoryjne powinno być przeziębione :-D Zapłodnienie jako takie się udało, oby się tylko utrzymało w porządku...
Samopoczucie - fizycznie OK, mentalnie mam żal do świata, ale cóż...
Jak fizycznie ok to dobrze, trzeba być dobrej myśli, JESTEŚ W CIĄŻY 🥰❤️ piłaś już dzisiaj kawę? Wzięłaś witaminy? :) Dużo masz dzisiaj pracy w pracy? :)
 
Dziewczyny czy to może być jakaś rozwijająca się choroba mam dzisiaj 7 DC i boli strasznie mnie lewy jajnik
U mnie 9 dz cyklu, śluz lepki w kolorze kawy z mlekiem i od 2 dni boli prawy jajnik, aczkolwiek to chwilowe, wczoraj owulak 1 kreska, a na wieczor juz sie pojawila 2 ale jeszcze slaba. A płodne okno zaczynam od dziś lub 2.10... za to temperatura wyzej niz w zeszlym cyklu w tej 1 fazie... chyba nie powinnaś się tym martwić, jesli ból nie jest uporczywy, w okresie starań zauwazamy wiecej niż zwykle.🤷🤷‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Halo, halo! Nowy nick stara ja (acetylocholina) 😎 Byłam wczoraj ściągnąć szwy i pytam lekarza jak z seksem, bo wszędzie na necie pisze że 3-4tyg odczekać po laparo. A on mówi, że to jest nasza indywidualna kwestia i jeśli mnie nic nie boli i przestałam krwawić to można.. No i ja przestałam krwawić haha i tak mi się chce, że mogę umrzeć jak nie wydupczę męża! Ale się stresuję kurde żeby tam się nic nie stalo.. help!🤯🤣
My wróciliśmy do seksu po ustaniu krwawienie i nie zabezpieczalismy się wcale, odrazu założyłam, ze z ciąża po laparo nie bedzie łatwiej niż przed i tak mija 4 cykl bez efektu. Także seksij się na zdrowie.
 
U mnie 9 dz cyklu, śluz lepki w kolorze kawy z mlekiem i od 2 dni boli lewy jajnik, aczkolwiek to chwilowe, wczoraj owulaj 2 kreska, a na wieczor juz sie pojawila 2 ale jeszcze slaba. A płodne okno zaczynam od dziś lub 2.10... za to temperatura wyzej niz w zeszlym cyklu w tej 1 fazie... chyba nie powinnaś się tym martwić, jesli ból nie jest uporczywy, w okresie starań zauwazamy wiecej niż zwykle.🤷🤷‍♀️
ja przy owulacji z lewego jajnika mam wyższe wartości temperatur w pierwszej fazie niż przy owulce z prawego 😝 Takie poczyniłam obserwacje 🤣
 
reklama
Do góry