reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

o jak dawno, długi cykl jest? Ja to już za ten czas trzeci będę miała okres 5 czerwca😁, mam 25 dni w cyklu. Może naprawdę z tą owulacją jest problem i była nie tak dawno ? Można poczekać i jutro inny test spróbować chili pojutrze
 
reklama

Witam dziewczyny ponad tydzień spóźnia mi się okres, dzisiaj rano zrobiłam test jednak martwi mnie to że druga kreska jest tak balda co myślicie? Widzicie ją też ?​

Nie martw się, zrób betę i powtórz po 48 godz, żeby sprawdzić, czy przyrasta.

Miałam taka blada kreskę w zeszłym roku, a niedługo kończy pół roku 😊
 
Nie, ale miałam krwawienie przez dwa dni 16 kwietnia mniejsze i krótsze niż zwykle
No ale to już dawno a test robiłaś 28.04. Jestem zdziwiona, że lekarka dała leki na wywołanie nie prosząc o powtórzenie testu albo zrobienie betahcg z krwi. Ja bym mimo wszystko dla spokoju ducha na Twoim miejscu zrobiła betahcg z krwi. Jak nie masz możliwości teraz w weekend to chociaż powtórz test domowy a w poniedziałek betahcg z krwi jeśli cień dalej będzie się utrzymywał. Faktycznie na tych testach, które wstawiłaś często wychodzą fejkowe kreski, ale mimo wszystko warto sprawdzić jeszcze raz a nie od razu dawać tabletki na wywołanie miesiączki 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Do góry