reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek z gratulacjami dla rozpakowanych mam i ich pociech :)

reklama
co za dzień się zapowiada :-D
Ewelina Tobie również gratuluję,wszystkiego dobrego dla Ciebie i Adrianka,niech zdrowo rośnie i sprawia rodzicom mnóstwo radości :) Najważniejsze,że po ciężkich chwilach wyszliście na "prostą" :tak:
 
Ja dzisiaj to palpitacji dostanę chyba. Ewelinka bardzo się cieszę, że z Małym już wszystko dobrze, niech się pięknie i zdrowo chowa. Wielkie gratulacje !!! :*
 
WOW! Aż zaniemówiłam!!! Gratulacje Dziewczynki dla Was i zdrowia dla Dzieciaczków:-D
 
Ewelina, Anisiaj - gratulacje, życzę aby dzieciaczki dobrze i zdrowo się chowały, a Wy abyście szybko doszły do siebie.
 
reklama
Ewelina i Anisiaj jeszcze raz serdecznie gratuluje i życzę Wam aby z każdym dniem Wasze dzieci były zdrowsze i duuuże rosły :-) a Wam życzę dużo sił i spokoju abyście mogły się nimi zajmować ;)
 
Do góry