reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek techniczny, organizacyjny dla Styczniówek 2012

reklama
hm...a może by założyć już wątek coś z rodzaju "na sygnale", czyli informacje ze szpitala,smsy itp. co myślicie?
 
ja jakby co to też :) poza tym uważam, że takie tematy mogłybyśmy zakładać bez jakiejś specjalnej akcji mającej na celu uzyskanie zgody większości... Jeśli kogoś nie będzie interesowało to zwyczajnie nie będzie w dany temat zaglądał :):):)
 
reklama
dostalam info na priv od dziewczyny ktora nie chce nasz spamowac:

moze dziewczyny z WARSZAWY jestescie zainteresowane:

kasiulec pisze:
Hej,

Piszę do Ciebie jako moderatora stycznia 2012( nie chce robić spamu na forum otwartym). Zajmuje się fotografią dziecięcą, zbieram portfolio do połowy lutego. W zamian za darmowe zdjecia potrzebuje zgodę na umieszczenie ich na mojej powstającej stronie. Oferta kierowana jest do mam z Warszawy i bliskich okolic.
Skorzystało z niej już kilka grudniówek 2011. Jeśli uznasz że dziewczyny z Waszej grupy chciałyby skorzystać z takiej oferty to proszę podaj taką informację na forum i poproś o kontakt ze mną na priva.


Dziękuję

Pozdrawiam

Kasia
 
reklama
Do góry