reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

Przeciez napisałam że czuje się podporządkowana choć trochę zagubiona bo tyle tych wątków:) Ale git majonez będę włazcić:)
 
reklama
Mnie tez pasuje rozgraniczenie na kupki, zabawki, pielegnacje skóry i osobny na menu malucha....i te ćwiczenia - czekam na konkrety w nim bo mój C jakiś leniwy....
 
Mnie pasi. A jak z zabawami? Bo teraz wiadomo ciągle to samo, no ale z czasem dzieci będą bardziej kumate, to i zabaw będzie więcej, no i trzeba będzie wymyślać :-)
 
Mi by sie podobalo jakby bylo jak najmniej watkow,tzn kilka tematow w jeden watek wpakowac bo ja to soe gubie i w sumie zapominam i nie wchodze na wiekszosc z nich. Np to co zwiazane z ciaza przeniesc do jednego zatytulowanego np "...a tak to sie zaczelo..." ale likwidacji watkow mowimy stanowcze NIE!!! to nasza historia:-)
 
nie likwidujmy - do archiwum, a nowe wątki jak najbardziej bedzie porządek, a swoją drogą co was tak wzięło na to wiosenne sprzątanie:D nudzi wam się czy jak:D
 
O mamo jestem zagubiona tyyle nowych wątków:szok:ale oczywiście na plusik jestem jak najbardziej zaaaaaaa:tak:

Ale nie likwidujmy tych starszych to piekne pamiątki smsy z porodówek czy gratulacje do tego no i opowieści ojej to za piękne wspomnienia aby skasować :no:ja np.sobie niekiedy zaglądam przypominam:tak:jak najbardziej wrzućmy to np.w archiwum:tak:
 
archiwum to świetny pomysł, trochę się przerzedzi, a kto będzie chciał to będzie wspominał;-)
Połączcie może zakupy dla maluszka z tym nowym wątkiem o zabawkach, bo dla mnie to to samo. co do wątków kulinarnych to ja jestem za to by było osobne o diecie dziecka:tak:
 
A no no racja LABAMBA zakupy dla maluszka połączyc z tym zabawkowym bo dla mnie to także to samo:tak:

No i co z tym wątkiem pielęgnacja i zdrowie styczniowych maluszków?bo w sumie te kupki kremiki itd.to takze dla mnie to samo
:tak:
 
reklama
Do góry