reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

watek porodowy - tylko dla zainteresowanych :):)

reklama
kkasiulka, ja też nie cierpię badań, spinam się wtedy cała... normalnie nie potrafię wyluzować jak mi ktoś między nogami grzebie...
...ale głowa do góry.. urodzisz jakoś, hehehe, jak weszło to i wyjdzie;-):-D

(mój maluch upodobał sobie prawą stronę, nie wiem co teraz robił, ale średnio było to przyjemne, a czułam jakby zrobił kopyrtkę, hehehe, a to dopiero 18 tydzień)
 
Muszę gdzies dorwać ten film ... niestety go nie ściągnę , bo przy moim ślamazarnym łączu troszkę by się zeszło hi hi ( mam iplus")
 
ja widziałam, uryczałam się jak wariatka,nie wiem czemu ale świadomość, że dzidziuś jest taki bezbronny i zdany na nas tak na mnie działa:-)
 
to ja pewnie też się porycze jak to zobacze .. nie wiecie czy można gdzies to poprostu nabyć droga kupna ??
Moze poszukam na allegro , tam zwykle jest wszystko :)) albo prawie wszystko
 
aniam- z youtube.com nie musisz ściągać... wystarczy odpalić i leci:tak: właśnie przed chwilą skończyłam oglądanie... poryczałam się...
 
hm...dobra, nie mam głosu w pracy... ale przynajmniej obraz pooglądam... ciekawe jak szefowa zareaguje jak zacznę ryczeć;-)

aha, w wątku głównym wpisałam link do opisu szpitali wg fundacji rodzić po ludzku, możecie sobie tam wyszukać wasz szpital i zobaczyć opis i opinie szczęśliwych mam. Polecam:tak:
 
Tutaj, pdobnie jak w Belgii, znieczulenie dają Ci na "dzień dobry", ale ja nie chcę, przeżyłam raz, dam radę i drugi. Nie jestem masochistką, ale chcę czuć jak moje dziecko przychodzi na świat:)
Poza tym zastrzyk w kręgosłp jakoś do mnie nie mówi:))((

jejku... a przy magdzie miałam od początku bóle krzyżowe, mój d. masował mi dzielnie plecy kciukami, przez całą noc... a o znieczuleniu nikt nawet nie pomyślał... nawet nie wiedziałam że można zapytać:szok:
 
reklama
Do góry