reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

Makuc mój k mówi pierogi:-DNiewiem co to ma z nim wspolnego:crazy:
Makuc ja coś tam mam nie powiem ale tez wole z golfem bo się wstydzę jak mi coś widać
 
reklama
A ja zawsze miałam kompleksy na punkcie biustu. Jestem generalnie bardzo szczupła, ale biust zawsze miałam, w sumie dość ładny chyba, ale chciałam mniejszy. No i po ciąży się zmniejszył, no może trochę na jędrności też stracił, ale to już inny temat...
 
Doris Ty celluit to masz chyba na oczach buahhhaaaa i że niby cycki małe, ale wymyślasz ...........o reszcie nic nie wiem, bo żywca nie widziałam, ale nie widziałyście mojego celu i żylkosów jak to kroma mówi buahhhahaha no laseczka jesteś :-) oj zazdraszczam zadzdraszczam.

Ja ładny biust miała przed i po ciąży, bo taki malutki jędrniutki fajniutki i co i teraz zaczął rosnąć, co mi się średnio podoba ;-)
 
Oj, Sarisa, jak sobie przypomnę ten rosnący w ciąży biust i ten biust matki karmiącej w moim przypadku, to mi nie śpieszno do kolejnego dzidziusia... Doskonale Cię rozumiem.
 
Mnie w ciąży w ogóle nie urósł biust, zawsze miałam na tym punkcie kompleksy.
Dopiero jak karmiłam to przybrało tu i ówdzie a teraz zostały dwa przysłowiowe "pryszcze" :baffled:
 
reklama
Do góry