reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

Strip ja wciąż niezmiennie jestem za krótkimi ciemnymi...hihi mogą być nawet czerwone jak pisze Alicja byle nie blond (żeby nie było podobają mi się blondynki ale do Ciebie zdecydowanie pasuje coś ciemniejszego):-)
 
reklama
Strip szpile super-extra-mega-zajebistościowe :-p

Makuc dobrze pamiętam, że Ty z LBN jesteś? Kurde ja Cię chyba skądś czaję :-p:-p
 
strip, a ja mam odmienne zdanie niż wszyscy hehe ;-) bo uważam że blond jest super i to pierwsze zdjęcie w loczkach :tak: Jeszcze czerwień super i ta grzywka też ok, ale czarne i krótkie :no:

makuc, a ja byłam na tym zamku i tez mam takie zdjęcie :-D wogóle uwielbiam Kazimierz Dolny bo jest strasznie klimatyczny :-)
 
O NIEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! makuc replay zdjeć bo nie widziałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!będę ryczeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
strip, ja mam takie zdanie jak roxi: fryzurka z pierwszego zdjęcia - WOW (a może takie coś tylko z ciepłym brązem?chociaż jak dla mnie to szkoda tych 160zł - zostań przy blądzie;)))!!! chciałabym coś takiego ale moje kłaki tylko dzięki prostownicy wyglądaja jako tako...
 
IDUŚ: dosłownie 15min. się spóźniłaś:) później wstawię jeszcze na moment na zamkniętym specjalnie dla Cie:))) co do prostownicy to moje włosy też tylko dzięki niej wyglądają w miarę normalnie. Inaczej kręcą się na końcach i fryzura jak czort wie co wygląda :(
 
reklama
ja tez chce Cie widziec, bo gdyby nie Zuzek to bym Cie widziała. Strip mi sie podobasz w tych dłuzszych :) , ale moze faktycznie moze lekki brązik? ale jak bedziech na krotko robila to i tez bedzie git :)
 
Do góry