reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

reklama
no ja mam tak jak dawidowe, chociaż oczywiście są kobiety którym super pasują króciutkie fryzurki. Ale ja nigdy nie miałam krótkich, a jak teraz mam do ramion to czuje się jakbym włosów nie miała, bo normalnie to dopasa są :-)
strip a kolorek super :tak: bo rozumiem że ten blond to nowy ?
 
O mamo, Strip! Dla mnie na tych zdjęciach to dwie różne osoby. Zdecydowanie bardziej podobasz mi się w króciutkich, chociaż musisz wziąć pod uwagę, że po zmianie koloru efekt fryzury może być nieco inny.
 
STRIP: też bym nie powiedziała, że to ta sama osoba na obu zdjęciach jest;) teraz dopiero widać jak Cię Twój szkrab "wyssał". Co do pytania to dla mnie fryzurka na chłopczycę, którą miałaś wcześniej - bomba:)) tyle, że na blondach to już inaczej może wyglądać niestety. A i mam pytanie: jak Ci się udało z ciemnych włosów do blondów zejść? dekoloryzacja? mi się znowu też takie jasne włosy marzą ale aktualnie mam czakoladę na głowie i tak kminię jak to zrobić, żeby osiągnąć upragniony kolor a włosów sobie za bardzo nie zniszczyć... :*
 
dekoloryzacja u fryzjera, pozniej maska jakas i nawet nie jest zle... nie sa jakies bardziej zniszczone, tyle, ze po kazdym myciu porzadna odzywka.
jak znajde wrzuce wam siebie w wersji krotkie blond, bo tak tez bylo:D
 
widzę, że podobnie jak i ja wszelkie opcje kolor+strzyżenie przerobiłaś? ;) ja zaraz poszukam swoich blondów i ciemnych włosów i wrzucę to tyż zobaczysz;)
 
dawaj makuc dawaj:d
spragniona twych zdjec jestem:D
fakt, ze na czaszce wszystko mialam...
krotkie, irokez !, do brody bob, poldlugie dlugie, z grzywka bez, ze skosna prosta, kolory od platyny przez rozne odcienie blondu, brazy, czekolady, czarny, czerwony:D a nawet fioletowe dawno temu:D ach! wlosy nie zeby.... odrosna:):-D
 
bez kitu;) u mnie dodatkowo rudy i.... zielony jeszcze był (zielony jako nieudany efekt przyciemnienia platynowego blondu..)
a oto i zdjęcia:
a) blondyna:

:rofl2:

b) "cicho-ciemna" z tyłu i przodu:

:laugh2::laugh2::laugh2:

[edti] ten miś to tak specjalnie, że niby incognito tu się udzielam;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry