reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

Makuctrzymam za słowo i czekam do wieczorka

Idus do rurek i do tego np.t-shirt i marynara z rekawem 3/4
Shenney,Sugar ja koturn nie mogę, bo mój M. nie lubi, wiec ja nigdy na topie nie bede
 
reklama
strip w pierdy to ja ci spuszcze bo ja czekam na plastic fantastic i nie wiem czy mnie mineło czy sie wyłgałas . gadaj mi tu szybko
 
dawidowe plastik wrzucony cofnij sie pare postow:D
natolin: a ja tylko rurki albo leginsy ew boyfriend jeans ;D
sheney ile dalas jesli to nei tajemnica daj link ;p
 
strip chyba musze przejsc sie do okulisty bo nie zauwazyc tych plastic fantastic to trzeba miec problem ze wzrokime. oj szkoda ze ja nie mam szczuplutkich nozek do rurek bo bym miała takie w wielu oczojebnych kolorkach
 
do tych boyfriendow koniecznie bokserka marynarka dluzsza chetnie pomaranczowa bo ten ostatni krzyk mody i mnie przekonuje i fajne szpiki platformy ew koturn aaach znow sie rozmarzylam. musze upolowac fajne rurki i bojfrendy!

dawidowe strona nr 19 :D
 
reklama
Do góry