reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

IMG_0221.jpgIMG_0225.jpgIMG_0224.jpg
BUT NR 1 :d
 
reklama
Piękne buciki!!! Uwielbiam takie wysokie obcasy, chociaż obecnie mam kłopot z chodzeniem w nich. W ciąży odzwyczaiłam się nieco :-(
 
Ja dzisiaj kupiłam sobie pierwsze od 1,5 roku buty... no na obcasie to bym chyba przesadziła, ale nie na płaskim, miałam podobne 2 lata temu i przetupałam cały sezon :-)
Kurcze jakie piękne buty są w sklepach... ale gdzie szpile dla mnie?
A!!! prawie się zabiłam jak z trampków wyskoczyłam :-)

A to moje "szpile"
 

Załączniki

  • 1036116_pp.jpg
    1036116_pp.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 37
STRIP: WOW:) ale wypas. Też chcę takie. Napisz plisss gdzie je kupiłaś. No i miłego balowania!
SUGAR: obcas mi się podobuje (a raczej koturna) w sam raz na spacery:) no i na bank do wszystkiego będą pasować. Ech rozmarzyłam się, że mam milion nowych par butów :p
 
jak jesteście w temacie butów to ja się przesiadłam z racji temperatury z adidasków kochanych na balerinki i stopy mnie bolą od tego :-(
 
makucku, wrzucę jutro plastik fantastik, bo dzisiaj już padam i relaksuje się przed kompem, młody usnął a ja zmordowana. wesele w miare ok. buziaczki. aaa i jutro cykne fotki tych butkow bo w swietle dziennym widac ich oczojebny kolor :D

LASECZKI: moj nowy kolor wlosow. i pytanie... obciąć na chłopczycę? wrzucam stare zdjęcie... bo jestem nastawiona na cięcie
 
Ostatnia edycja:
reklama
IMG_0222.jpgPhoto-0004e.jpg

post pod postem, ale w edycji nie moglam dokleic zdjec.
aaaaa i sugar.... fajne masz te baletki, tez myslalam o takich na koreczku na koturnie. koturna na topie ostatnio
 
Do góry