reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek kulinarny

Zajrzałam tu z uwagi ciągłe wyrzuty sumienia, że źle się odżywiam. Myślę sobie - pewnie się wymieniają przepisami na szpinak i marchewkę z groszkiem - może to mnie zmotywuje.
Tymczasem na wątku kulinarnym ciężarnych królują ciasta, golonki i naleśniki. :) To lubię :))))
 
reklama
Lemoniada głowa do góry! Ja właśnie najadłam się chleba...z własnego wypieku wprawdzie ale zawsze to chleb :-) I poprawiłam ciastkami z czekoladą heheh
 
Jaskółka, czekałam na takie newsy, trochę mi lepiej. Dziś po powrocie z włoskiej knajpy, w której oczywiście omijałam wszystkie sałatki (ale w sumie może sałata niedomyta :) i pochłonęłam pizzę, ruszyłam w domu do robienia zapiekanek. Czyli dziś zjadłam jakieś pół kilo żółtego sera (czy dzidziuś nie potrzebuje jednak wapnia?:)
 
DEVI babeczka wyglada apetycznie, a powiedz sama robisz te zdjecia, sa takie profesjonalne, apetyczne i artystyczne zarazem

LEMONIADA he he grunt to dobre wytlumaczenie! oczywiscie ze dzidzius potrzebuje duzo wapnia, smacznego kochana!
ja jak juz gdzies indziej napisalam objadlam sie w nadmiarze orzeszkami M&MS- kurcze orzechy ziemne tez na cos dobre byly, na pamiec chyba, ale jak widac u mnie nie skutkuje he he ale co tam, wszystko dobre co smakuje nam i dzidziom!
 
ja jak juz gdzies indziej napisalam objadlam sie w nadmiarze orzeszkami M&MS- kurcze orzechy ziemne tez na cos dobre byly, na pamiec chyba, ale jak widac u mnie nie skutkuje he he ale co tam, wszystko dobre co smakuje nam i dzidziom!

Susumali, należy przyjąć, że orzechy to samo zdrowie. :) A jak do tego dodasz czekoladę, to już w ogóle źródło wszystkiego co najlepsze:)
Uważam, że podobnie należy czynić z suszonymi śliwkami, zalecanymi na wiadome problemy. Pochłaniam ich całkiem sporo, ale wyłącznie pod warunkiem, że są w czekoladzie. :)
 
LEMONIADA nawet mi nie mow o suszonych sliwkach w czekoladzie.............
a ze mam te problemy wlasnie to musze koniecznie z kilo takowych sliwek zakupic he he

oj wspieramy sie tu wspieramy co? na pocieszenie dzis uslyszalam komplementy na temat mojego wygladu, ze niby prawie nie widac ze w ciazy i ze brzuszek malutki a ja szczupla...hmmm...a jeszcze niedawno inni ludzie pytali czy slonika mam w brzuchu...kazdy widzi co innego he he ale fajnie cos milego uslyszec po tych wczesniejszych tekstach...
 
Dziewczyny a wiecie ,że czekolada działa wprost przeciwnie do śliwek:)? Ale za to jak poprawia samopoczucie:)
Ciekawe pod jaką zdrowa rzecz podciągnąć moje dzisiejsze fish and chips...

Mam pyszny przepis na ciasto z wiśniami, bezami i bita śmietaną. Bardzo prosty. Wstawię jutro jak będę miała chwilkę:)
 
susumali- tak zdjęcia są mojego autorstwa...innych bym nie wrzucała na swojego bloga bo to łamnie praw autorskich :)ciesze sie ze Ci sie podobaja :)
A babka dokładnia taka jaka lubie...juz nie ma po niesj slady, wciagnełam pół na sniadanie :D

maggie- czekam na przepis bo śliwki na ciescie brzmia duzo lepiej niz w wersji suszonej :)
EDIT- wlasnie doczytał ze to ciasto z wiśniami heheh...tez dobre :D
 
Dziewczyny a wiecie ,że czekolada działa wprost przeciwnie do śliwek:)? Ale za to jak poprawia samopoczucie:)
Ciekawe pod jaką zdrowa rzecz podciągnąć moje dzisiejsze fish and chips...

Mam pyszny przepis na ciasto z wiśniami, bezami i bita śmietaną. Bardzo prosty. Wstawię jutro jak będę miała chwilkę:)

Maggie, temat śliwek w czekoladzie mam głęboko przemyślany. Zobacz ile jest czekolady a ile śliwki. Więc nawet jeżeli efekt jest trochę zniesiony, to nadal przeważa śliwka :) A ponadto w czekoladzie jest magnez.

Czekamy na przepis na ciasto z wiśniami, bezami i bitą śmietaną - wiśnie to gejzer witamin, bezy i bita śmietana to źródło tak niezbędnego nam białka.

A fish and chips to też samo zdrowie :) Fish to kwasy omega 3. Chips to wszak ziemniaki, pełne dobroczynnego potasu.
 
reklama
;-)he he LEMONIADA, super wszystko tlumaczysz!:-)

MAGGIE koniecznie wklej przepis na to ciasto, please!!!!!
 
Do góry