reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Pusto tu.Witam na moment :) w ciągu dnia szkoda czasu na komp jak taka piękna,letnia pogoda:tak: Korzystamy ze spacerów,przejażdżki autem też są.Dziś byliśmy na spacerze w lesie-trochę boję się kleszczy,ale po kąpieli obejrzałam Misia,nic nie zauważyłam.Burze przeszły u Was jak zapowiadali? bo nas mają omijać do soboty,dziś szła czarna chmura wieczorem ,ale przeszła bokiem i nadal było upalnie.

anne... chodzilo mi o to w takich sklepach najtaniej.
aaa,no to wydaje mi się,że właśnie w supermarketach ,np.tesco :tak:

Dziewczyny,jak już tu będziecie,to powiedzcie-jakie mleczko piją Wasze dzieciaczki teraz po roczku?-jakieś zmiany wprowadzałyście w tej kwestii?-co myślicie o tym,żeby po roku powoli podawać mleko krowie ? tzn.nie modyfikowane,bo poczytałam trochę w necie i już sama nie wiem co myśleć,opinie rózne,a i na babyboom były te tematy poruszane i niektóre mamy,zwłaszcza te ,które nie mieszkają w Polsce mówią,że tam pediatrzy zalecają wprowadzanie mleka krowiego po roku dzieciom,które nie mają skazy białkowej.Zainteresował mnie ten temat,bo mój Miś nie chce pić już bebilonu,podawałam mu bebilon junior 3 ,znudziło mu się ,czy co,wczoraj długo stałam przy półce z mlekami modyfikowanymi i zastanawiałam się nad zmianą mleka na jakies inne,nestle,hipp,bebiko junior,gerber itd-było tego,wybrałam bebiko-najtańsze,bo jak ja wylewam ciągle mleko ,za które płacę około 40zł,to jak bym miała nadal wylewać,to chociaż cena mnie tak nie będzie "bolała" i wyobraźcie sobie,że Misiak 1szy raz od dwóch tygodni wytrąbił całą butlę wczoraj wieczorem i tak jest do dziś narazie-posmakowało mu:tak: ,ale myślę nad tym ,kiedy wprowadzić zwykłe mleko,narazie zjada danonki,czy też monte,albo jakiś twaróg i nie ma wysypki ,ani nic.
To jutro zajrzę rano,może któraś mama się wypowie w temacie mleka
 
reklama
Hej

Anne ja daje malemu Cow&Gate 3 jest to odpowiednik polskiego Bebiko ... raz kupilam Cow&Gate Junior to Natan nie chcial tego mleka pic,wiec dalej daje C&G 3,moj to nawet jak zje zupe albo kanapke to i tak musi poprawic i zjesc do tego 150ml mleka :tak: tak wiec u mnie mleko idzie jak woda :-p co do krowiego to sie nie wypowiem,bo nie wiem.

Dobranoc
 
nooo coś ruszyło, już myślałam że coś się popsuło ;)
my też całe dnie na dworze, plac zabaw naszym drugim domem jest ;)
Anne nam koleżanka polecała coś takiego, podobno na kleszcze też działa: Bransoletka zapachowa Rewelka - Parplast - Środki przeciw owadom - Pati i Maks ale jeszcze nie mieliśmy okazji sparwdzić... a co do mleka to ja nie wiem, nie poradzę, bo my nadal na noc pierś, a mm Sebastian nie lubi, ale pediatra stwierdził, że jak zjada jogurty, sery, tłuste ryby morskie, to nie musimy mu wciskać na siłę mleka, bo wszystko co potrzeba to sobie z tamtych rzeczy weźmie...
Edytko halo!!! co u Ciebie?? dawno Cię nie "widziałam"!!
 
hej!

Mój Lul miał uczulenie na białko, po roczku mu przeszło i dopiero wtedy wprowadziłam mleko modyfikowane, bo do 13 m-ca i tak był na piersi. Teraz pije bebiko, właśnie jesteśmy na etapie zmiany z bebiko 2 na 3. A mleka pije chyba dużo, rano do 250ml i tyle samo wieczorem, a w ciągu dnia około 200ml przed drzemką. Narazie mleka krowiego nie podaję chociaż krowie produkty zajada np. twarożki, kefiry, maślanki.
 
a u nas grzmi i leje :/

dobrze, że do południa udało nam się posiedzieć w piaskownicy :-)

a tu faktycznie ciszaaaaa sza sza
 
Hej

Tygrynko u mnie wszystko ok,Natankowi wyszly wszyskie czworki nawet nie wiem kiedy bo nie marudzil,,ostatnio zajrzalam mu do buzi jak sie z nim wyglupialam i oczom nie wierzylam ze tam juz tyle zebolkow jest :-D moje dziecko nie daje mi zagladac do buziaka,ale za to lubi myc swoje bialutkie kielki :-) Czy wasze dzieci biora do buzi wszystko co napotkaja na swojej drodze ???? ja to z odkurzaczem latam pare razy dziennie ale mimo to zawsze cos sie znajdzie na podlodze do zjedzenia :zawstydzona/y:

Moj mezus chce mi wymienic samochod bo teraz jezdze nissanem a jemu sie cos ubzduralo ze chce mi kupic citroena c3 bo jest wiekszy,ale ja sie nie dam,nie oddam mojej micry :no:

Dobranoc papatki
 
Hej dziewczynki:) Troszke mnie nie bylo...Chyba jestem w ciazy....musze do gina;)
Milego dnia.

Kochana to ja ci już po ciuchutku gratuluje :-D:-D:-D Pozazdrościłaś mi i bardzo się cieszę:-):-):-) Kiedy do ginka lecisz? Ja teraz idę 31 maja.

U mnie ok. Dziś rozmawiałam dwa razy z kibelkiem rano i teraz:angry: Ogólnie to popołudniami jestem taka byle jaka ale ogólnie jest ok.
 
reklama
Hej dziewczynki:) Troszke mnie nie bylo...Chyba jestem w ciazy....musze do gina;)
Milego dnia.
Uuulala:-) czyli rośnie nam grono mamuś w stanie błogosławionym:-) -pogratuluję jak już będzie "na bank";-):tak:
Kochana to ja ci już po ciuchutku gratuluje :-D:-D:-D Pozazdrościłaś mi i bardzo się cieszę:-):-):-) Kiedy do ginka lecisz? Ja teraz idę 31 maja.

U mnie ok. Dziś rozmawiałam dwa razy z kibelkiem rano i teraz:angry: Ogólnie to popołudniami jestem taka byle jaka ale ogólnie jest ok.
agapko-dbaj o siebie i wypoczywaj kiedy możesz-bo wiesz,że potem to będzie trudne-najpierw,jak brzuszek urośnie i nie da spać,a potem jak już dzidziuś będzie i też nie da spać-korzystaj teraz,kiedy Majeczka pozwala na to-a Majka da pospać w nocy?,bo mój synek to różnie teraz,przeważnie śpi u mnie w łóżku od połowy nocy.
Dziś było burzowo po południu,jutro mam wyjazd do Rzeszowa z samego rana,a jest gęsta mgła,bo biegałam,oby do rana szybko mgły zniknęły,bo źle będzie jechać ,a co do biegania-to pochwalę się w odpowiednim wątku ile schudłam już:-)
 
Do góry