reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Monikasia to czekam następnym razem! daj znać po ginie!
Anne co z Waszym lekarzem, co powiedział?
Izulka15 fantastycznie się czyta Twój post, bardzo energetycznie i optymistycznie :))
Elizzz mam nadzieję, że sytuacja w domu się poprawi, atmosfera oczyści...

my dzisiaj cały dzien spędziliśmy z Sebą na podwórku u koleżanki z forum, a mąż chorował sobie sam w domu... zaraz idziemy wszyscy spać... dobranoc!
 
reklama
Witamy się:-)
Byłam dopiero po południu u lek.bo rano ie przyjmował.Michał dostał oczywiście antybiotyk Hiconcil-tj.penicylina,Fenspiryd na kaszel,kropelki z antybiotykiem do oczu,ale nie ma zapalenia oskrzeli a szczęście-oby mu szybko przeszło.

Dzieki dziewczyny:D
jeszcze niewiem kiedy wizyta bo jakos mi sie nie spieszy :p I jedziemy prawdopodobnie do PL w srode wiec dopiero jakos do 2 tyg powinnam juz wiedziec na 100%
Ale robilam 2 testy i pozytywnie hehe...i czuje sie ciazowo:D
Ciesze sie baaaardzo. Za to moj Krzys poplakal sie i powiedzial, ze juz nie chce wiecej dzieci bo i tak juz nie bedzie jak kiedys (kiedy byl sam)...Niewiedzialam co powiedziec...Ale rozmawialismy i juz jest troche lepiej...
Oj,to rzeczywiście trudna rozmowa była,ale nie martw się,zrozumie i będzie potem jeszcze bardzo kochał rodzeństwo i cieszył się,że je ma:tak:

Hej,

Monikasia :))) ściskam Cie mocno i dużo zdrowia dla Ciebie i maleństwa. Zobaczysz trójka jest fajna , czwórka , piątka ...:))

Agapko Tobie również zdrowia, żebyś już lepiej się poczuła




RESZTĘ serdecznie pozdrawiam !! :)

Mój weekend baaaardzo udany!!! ...............i
Dokładnie,że tak jest:-D ,może w Polsce lansuje się model rodziny 2+1,ale ma to też oprócz plusów w kwestii finansowej ,mnóstwo minusów tak naprawdę,w wielu innych krajach właśnie wielodzietność jest na topie i jest ceniona jako wartość-oczywiście nie myślę o wielodzietności w rodzinach patologicznych-bo i takich u nas w Pl nie brakuje niestety.W zdrowej,normalnej rodzinie większa liczba dzieci jest fajną sprawą i ma swoje plusy-choć jest to droga trudniejsza-bo wiadomo-trzeba więcej pracy,więcej finansów itd. popieram Izulkę-3ka 4ka jest the best !:-D
Zazdroszczę wypadu w góry! ja mam tu a miejscu Bieszczady,ale tak sama z koleżankami to nie byłam dawno na kilka dni,może się uda,jak mąż będzie na urlopie,tylko,że jak mąż wraca do domu po takiej rozłące,to mi się chce być tylko z nim wtedy:tak: i pewnie żal było by mi go zostawiać,a i tęskniłabym jednak za Misiaczkiem najbardziej-bo najmniejszy

Witam:)
Długo u Was nie byłam,ale codziennie jestesmy na dworku korzystamy z pogody.Bartus ładnie sie rozwija rosnie Nam dolna lewa 4 lub 5 takie spuchłe czerwone dziąsełko i taka duza kropa Bartus jest marudny i płaczliwy.

Zdróweczka dzieciaczkom zycze!!
Witaj madzia:-) Cieszę się,że Bartuś rośnie nam i dogania rówieśników ,jeszcze ich przegoni :tak: ,zobaczysz :-)-dużo zdrówka i cierpliwości Tobie życzę

Elizz-wyklaruje się wszystko-zobaczysz,tylko musisz być cierpliwa i rozmawiać z mężem,na spokojnie pogadać o swoich potrzebach i o tym,ze Ty też potrzebujesz troszke czasu dla samej siebie,bo dziecko jest Wasze wspólne,a nie tylko Twoje.

Miłego dnia dziewczyny:-)
 
Witajcie. Miałam jechać dzisiaj w odwiedziny do mojej mamy ale zostałam poproszona przez mojego brata aby odebrać od kuriera jego przesyłkę bo on nie może bo pracuje i tak dziś sobie czekam na tego kuriera oby przyjechał, to jutro pojadę.
Dzieki dziewczyny:D
Ale robilam 2 testy i pozytywnie hehe...i czuje sie ciazowo:D
Ciesze sie baaaardzo. Za to moj Krzys poplakal sie i powiedzial, ze juz nie chce wiecej dzieci bo i tak juz nie bedzie jak kiedys (kiedy byl sam)...Niewiedzialam co powiedziec...Ale rozmawialismy i juz jest troche lepiej...
Gratulacje :yes:

Hej,
RESZTĘ serdecznie pozdrawiam !! :)

Mój weekend baaaardzo udany!!! Byłam od piątku do niedzieli na babskim wypadzie w Karkonoszach :)Jestem z siebie dumna bo nie jęczałam dziewczynom o Hani;-). Ba, nawet nie wydzwanialam tylko mąż dzwonił rano i wieczorem z relacją :-D. Tak eis odcięłam, że jestem w szoku. Chyba byłam już podświadomie cholernie zmęczona, znudzona rutyną codzienne takiego samego dnia. Łaziłam szczęśliwa po górach, pławiłam się w słonko. Było świetnie !! W piątek uciekałyśmy przed burzą , 2 godziny wspinaczki z plecarami, uff, zasuwałyśmy jak małe samochodziki. Wpadłyśmy do schroniska i po 15 minutach walił grad a potem burza z ulewą do nocy. Miałyśmy farta. Cała sobota i niedzielą to słoneczna , upalna pogoda, więc wróciłam brązowa od wiatru :) Pogadałyśmy , pośmiałyśmy popiłyśmy - taka terapia.
Jak nastolatki wlazłyśmy -przez pomyłkę, naprawdę!-do męskiego prysznica z pretensją, że tak długo blokują, kiedy obok ...był damski :zawstydzona/y:. Chłopaczki po 19 lat może pomyśleli, ze mamuśki napalone...Oczywiście pół schroniska wyło z nas a my z nimi:-)
W piątek wieczorem kiedy było spokojnie i pusto w schronisku, stanowiłyśmy jedyna atrakcję, więc dosiadło się 8 łosi, liczących na ..morele z kopca
:-) . Trochę się pośmiałyśmy a potem zmęczyli nagabywaniem i zwiałyśmy do pokoju. Oj, zdeterminowani byli i w potrzebie ;-). Ale jak tak się zabierają to nie dziwota, że sami :)
Czekam juz na kolejny wolny weekend męża :-D- szkoda, że tylko jeden w miesiącu.

Buziaki
Ale ci zazdroszczę takiego wypadu.:tak:

Monikasia!!!! :D Gratulacje :)

Izulka :) zazdroszczę tego wypadu!
i takiego męża, ja się nie mogę doprosić o jeden dzień dla mnie :/ mamy przez to ostatnio okropne awantury i niefajną atmosferę w domu
no i dlatego jestem przeważnie z Młodym na podwórku o ile nie pada oczywiście :)

teraz wpadłam tu w przerwie między piaskownicą a spacerem

Buziaki dla wszystkich Mam i Dzieciaków :)
Mam to samo ze swoim.
 
Izulka i anne zgadzam się, gdyby nie bliźniaki już postarałabym się :tak:. Boje się tylko o siebie, ale zawsze moim marzeniem było oprócz swojego szczęścia, uszczęśliwić tez bezinteresownie jakieś samotne dziecko, także jak się troche ogarniemy to pomyśle.
A jaka pózniej frajda jak się zjadą do domu rodzinnego dzieci z wnukami? Tez marze o dużej rodzinie.
 
Izulka i anne zgadzam się, gdyby nie bliźniaki już postarałabym się :tak:. Boje się tylko o siebie, ale zawsze moim marzeniem było oprócz swojego szczęścia, uszczęśliwić tez bezinteresownie jakieś samotne dziecko, także jak się troche ogarniemy to pomyśle.
A jaka pózniej frajda jak się zjadą do domu rodzinnego dzieci z wnukami? Tez marze o dużej rodzinie.

Kochana-ale pięknie to ujęłaś na końcu -własnie o to chodzi też,liczna,wielopokoleniowa rodzina-to jest coś:tak: ,a jeszcze wspomniałaś o tym,że chciałabyś uszczęśliwić jakieś samotne dziecko...pięknie myślisz,ja też często myślę o tych opuszczonych ,głodnych miłości,bliskości i ciepła dzieciach z domów dziecka :-( ,czy tych porzuconych maleńkich w szpitalach-głodnych dotyku mamy,spragnionych jej bliskości :-(
 
reklama
hej hej
sorki dziewczynki nie mam czasu zaglądac... ehhh
monikasia GRATULACJE kochanie..

u nas kolejne zęby już mamy prawie wszystkie... teraz idą trzy na raz więc nie muszę chyba Wam wyjaśniac jaki Mati jest "grzeczny" i "radosny".... całymi dniami jesteśmy na dworku, więc nie ma kiedy nawet tu usiąsc...
teraz Was nadrobie:p
buuuziaki
 
Do góry