reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Sorry ale nie nadrobię!

Bateryjki mi się rozładowały i mam zero energii :zawstydzona/y:

Miewamy się całkiem dobrze z Filipem, więc nie ma co narzekać.
Filip uwielbia moje wieczorne pogawędki z A. i zawsze się musi wtrącić ;-)
ale on jest rewelacyjny... jak A. kładzie rękę na brzuchu, to Fil stara się kopać z całej siły. Wiecie... że jak do synka gadam i mówię po imieniu, to on odpowiada mi kopniakami? :-D Albo jak wstaję rano to włączam jakieś maluszkowe kołysanki i wtedy sobie gadamy.


Ufff.... dzisiaj ostatni dzień pracy- od jutra urlopik, a po urlopie 5 tyg. pracy i macierzyńskie
:laugh2::cool2::-D

Życzymy ciotkom miłego dnia!!!

To wspaniale, że masz takie przezycia!!!! Fajnie masz, że sobie wypoczniesz troszkę.
 
reklama
Dziewczyny pisze juz 3-ciego posta...bo dwa poprzednie mi wcięlo...zaraz mnie kuuuuuur trafi
Wiec juz nie bede sie rozpisywac tylko zycze Wam milego dnia

Shingle- to teraz nic tylko czekac na wzorowe Wyniki!!!!!!!
 
Bry :rofl2:

Ja już po ohydnej glukozie... normalnie w gębie mi wszystko rosło... :eek:
Teraz siedzę w pracy ale dzisiaj będę króciutko bo jadę na firmowe imieninki - ale się nażrę :rofl2:

Czy dzisiaj któraś ma wizytę ?
Na wszelki wypadek trzymam mocno kciuki :-D


Miłego dzionka Lodóweczki

Trzymam kciuki żeby wyniki były w porządku.
Smacznej wyżerki zyczę i miłego popołudnia (sama bym chętnie zjadła cos dobrego).
 
Witam serdecznie Śnieżynki:-D

przeczytałam wszystko od rana ...ufff dzięki dziewczyny zasłowa otuchy najważniejsze żeby myśleć pozytywnie dzieki za wszystkie słowa otuchy ;)a teraz powoli spać bo jutro od rana na badanka glukoza, morfologia i mocz ... ;) dobranoc

Trzymam kciuki za badania:-)

SZOK!! smarowałam sie codziennie krememi na rozstepy oliwka itp . i wyszly mi na piersiach !!!!!!!!!!!!!! co prawda takie mało widoczne ale sa!! nie wiem jak to sie stalo .. i jeszcze jeden szok!! moja mama urodziła 4 dzieci i ani jednego rozstepa Kobita nie ma!! a ja??:wściekła/y: załamac sie idzie przeciez moje piersi juz okaleczone do konca zycia beda.. chyba wpade w depresje..

Powiem Ci, że moja mama urodziła 5 dzieci i też żadnych rozstępów:szok: zobaczymy jak u mnie będzie:-)


WITAM WAS BRZUCHATKI
Wpadam tylko na chwile powiedziec ze jestem w kiepski stanie - strzelilo mi cos w kregoslupie i caly praktycznie czas leze . Moj smaruje mnie mascia jakas ale nie mam na nic ochoty tak mnie boli . Na noc przykleje sobie kapsi plaster rozgrzewajacy - muzsze sprobowac wszystkiego , strasznie mnie boli , zaczelam kulec na lewa noge tak promieniuje mi ten bol. Do lekarza sie nie wybieram bo PARACETAMOL to ja mam w domu ...

Leż kochana jak najwięcej i uważaj na siebie:tak:

Dzień dobry Śnieżynki ::) witam się i uciekam na badania, trzymajcie za mnie kciuki proszę bo moim wyzwaniem jest dzisiaj glukoza,,, nawet nie chcę myśleć co to będzie,,,,dobra lecę, do później papa

Trzymam kciuki, by wyniki były w porządeczku:-D

na szczescie nie mam zadnych plamien, ktore wzbudzilyby wyrzuty sumienia...ale postanowilam sie oszczedzac tak jak kazal lekarz- zeby przy kolejnej wizycie nie zabronil seksu na dluzszy czas ;-):-)

Super, że masz dobry humorek, ale uważaj:tak:

A mnie znowu dokuczaja baaardzo skurcze i bole w podbrzuszu :-( Magnez nie wiele daje. Teraz jeszcze mam etap prasowania, stoje przy desce dziennie po kilka godzin jak nienormalna, ale nei umiem tego powstrzymac :eek::-D Do tego podnioslam wczoraj kilka razy Oliwke no i wszystko dalo mi popalic i wczoraj wylam na wieczor z bolu :-(ledwo lezalam, a o siedzeniu nie byo mowy, ehhh.... oby w koncu mi to przeszlo, oby.

Trzymam kciuki, by przeszło:tak:

Bry :rofl2:Ja już po ohydnej glukozie... normalnie w gębie mi wszystko rosło... :eek:

Trzymam kciuki za wyniki:-)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:-D

Ja dziś od rana nie mam zamiaru nic robić, bo nic mi się nie chce:eek:
 
Piekne sa te kombinezoniki - jaki rozmiar kupoiwałaś???56???
62 nawet nie widziałam żeby było wśród tej sterty 56 albo wykupili albo nie było;-) ale z tyłu była rozpiska rozmiarów i 62 jest tak do 3 miesięcy więc akurat będzie jak znalazł, do wiosny mały będzie zapakowany:-)
 
Hej Lodóweczki!

Przyszłam się przywitać, pokazać że żyję i zmykam...

Mam takiego pałera, że nie umiem go powstrzymać, naprawdę! Wszystko bym robiła (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku i z uwagą na bąbelka) i wszędzie bym była :)
Trzeba korzystać póki można, prawda?

3mam kciuki za wszystkie badanka i wizyty...
 
Sorry ale nie nadrobię!

Bateryjki mi się rozładowały i mam zero energii :zawstydzona/y:

Miewamy się całkiem dobrze z Filipem, więc nie ma co narzekać.
Filip uwielbia moje wieczorne pogawędki z A. i zawsze się musi wtrącić ;-)
ale on jest rewelacyjny... jak A. kładzie rękę na brzuchu, to Fil stara się kopać z całej siły. Wiecie... że jak do synka gadam i mówię po imieniu, to on odpowiada mi kopniakami? :-D Albo jak wstaję rano to włączam jakieś maluszkowe kołysanki i wtedy sobie gadamy.


Ufff.... dzisiaj ostatni dzień pracy- od jutra urlopik, a po urlopie 5 tyg. pracy i macierzyńskie
:laugh2::cool2::-D

Życzymy ciotkom miłego dnia!!!

Masz super przeżycia z Filipkiem hihi mój to kopie, jak jemPewnie dlatego, że ma już pół kg i pewnie chce się urodzić z kaloryferkiem
Nie bój się złego diabli nie biorą;-):-)

Nu, nu, nu!!!!!!!!!Jakiego złego ty Patka ale weź tak mi tutaj nie godoj bo aż mi się napstroszyła!
Jesteś
Cześć brzuchatki

Gucha - współczuję tego bólu (mówili Ci lekarze jak długo to może potrwać?? te krosty i ból????). Porozstawiajcie u D.w domu łapki na myszy, tylko uważaj zebyś się Ty nie złapała na nie.
Rechot mnie rozwaliła tekstem , ze Twoja mysz to mały warchlaczek robiący chrum, chrum, hi hi:-):-):-)

Mogę mieć ten ból nawet do końca ciąży...tak długo trzyma półpasiec...






 
Hej dziewczynki:-)
Trzymam kciuki za dobre wyniki glukozy:tak:

Chathamko oby Ci szybko przeszedl ten bo pleckow:tak:

Luczynko odpoczywaj duzo a na pewno bole Ci sie uspokoja:tak::tak:

Najeli jak ja zazdroszcze Ci tego powera:zawstydzona/y::zawstydzona/y:, Mi sie kompletnie nic nie chce juz drugi dzien z rzedu:-( Siedze w wyrze i nawet mi sie nie chce pod prysznic isc:no::no: Taki mam humor do dupy:baffled::baffled:

Milego dnia Lodoweczki;-)
 
reklama
Cześć brzuchatki:-)
Trzymam kciuki za wszystkie co się dzisiaj jeszcze glukozują i inne badania mają i oczywiście za jak najlepsze wyniki.
Ja dzisiaj jadę do rodziców i sobie nareszcie poprzywożę ubranka dla malutkiej (już mnie trochę nosi w tym zakresie i chciałabym coś jeszcze dokupić, ale za diabła nie wiem czego tam może brakować)
Po wczorajszych przygodach wieczorem mnie troszkę brzucho pobolewało, ale dzisiaj już jest ok, tylko zakwasy mam jak po ostrym w-fie w szkole, normalnie mi się młode lata przypomniały, ale już się raczej na takie wyczyny nie skuszę;-)

Doczytam jeszcze inne wątki i spadam nas trochę spakować.

Trzymajcie się dzielnie i żadnych bólów kręgosłupa, przeziębień i innych bólów brzuszka proszę mi tu nie uskuteczniać!!! Oszczędzać się i odpoczywać weekendowo proszę!!!
 
Do góry