reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Ja tez dziś dostałam prezent od mojego:wściekła/y::wściekła/y:
kilka dni temu prosiłam go zeby sprawdził szafke w kuchni bo miałam wrażenie ze zawiasy odstaja od ściany..... oczywiście nie sprawdził.... Dzis jak wyciagałam przyprawe to spadła...mało brakowało a by mnie zabiła... na szczescie nic mi sie nie stało mam tylko sina noge ale jak go dzis dorwe jak przyjdzie z pracy to chyba zabije :no::wściekła/y:
no współczuje......
ja bym wścieku dostała znając mnie herheheh

btw dzien dobry.... w weekend mnie tu niebylo bo w gosciach, a potem goście u nas... i nie było kiedy, dzis byl dentysta, potem urząd, jak wróciłam to obiad, karmienie, pielucha, karmienie i teraz mały nadal nie śpi.......
 
reklama
oj ale dostalam prezent od mojego :szok: i to bez okazji :szok:
kochany jest :sorry: taka bielizne :szok: co mu kiedys wspominalam ^^

joasiu rzeczywiście kochany ten Twój mężczyzna:-D:-D:-D pozazdrościć:-):-):-)

Dzis jak wyciagałam przyprawe to spadła...mało brakowało a by mnie zabiła... na szczescie nic mi sie nie stało mam tylko sina noge

patrycja dobrze, że Tobie nic się nie stało:tak::tak::tak:

btw dzien dobry.... w weekend mnie tu niebylo bo w gosciach, a potem goście u nas... i nie było kiedy, dzis byl dentysta, potem urząd, jak wróciłam to obiad, karmienie, pielucha, karmienie i teraz mały nadal nie śpi.......

meganne to miałaś bardzo zabiegany weekend i dzisiejszy dzień, ale najważniejsze, że dużo rzeczy pozałatwiałaś:-D:-D:-D

Wiecie strasznie się dziś zdziwiłam, bo dostałam pismo z Urzędu Gminy, że na koncie mam już becikowe, a załatwiałam je we wtorek:szok::szok::szok: mega zdziwko, ale super, bo musimy się z Mężusiem wybrać na jakieś konkretne zakupy (Mężuś jeszcze jutro dostaje wypłatę), bo ja muszę sobie kupić parę ciuszków i Bartusiowi też się przyda:-D:-D:-D bo z Bartusiem jest taki problem, że dużo ciuszków jest już za małych, bo On ma strasznie dłuuuuuuuuugie nogi i tułów jest dobry, a nogi takie, że nie umie ich wyprostować:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no i trzeba wymienić asortyment ciuszków:-D:-D:-D
 
joasiu rzeczywiście kochany ten Twój mężczyzna:-D:-D:-D pozazdrościć:-):-):-)



patrycja dobrze, że Tobie nic się nie stało:tak::tak::tak:



meganne to miałaś bardzo zabiegany weekend i dzisiejszy dzień, ale najważniejsze, że dużo rzeczy pozałatwiałaś:-D:-D:-D

Wiecie strasznie się dziś zdziwiłam, bo dostałam pismo z Urzędu Gminy, że na koncie mam już becikowe, a załatwiałam je we wtorek:szok::szok::szok: mega zdziwko, ale super, bo musimy się z Mężusiem wybrać na jakieś konkretne zakupy (Mężuś jeszcze jutro dostaje wypłatę), bo ja muszę sobie kupić parę ciuszków i Bartusiowi też się przyda:-D:-D:-D bo z Bartusiem jest taki problem, że dużo ciuszków jest już za małych, bo On ma strasznie dłuuuuuuuuugie nogi i tułów jest dobry, a nogi takie, że nie umie ich wyprostować:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no i trzeba wymienić asortyment ciuszków:-D:-D:-D

a no zabiegane trzy dni z rzędu ale jakoś poszło:D

kochana czy mogłabyś na odpowiednim wątku napisac jak sie zabrac do becikowego????? w sensie jak załatwic co potrzeba itd??

a co do ciuszków to polecam kupic małemu osbne spodenki ze stupkami:D spodenki kupisz na " większego bobasa, aresztę akurat na wiek i wzrost BArtusia:D
 
kochana czy mogłabyś na odpowiednim wątku napisac jak sie zabrac do becikowego????? w sensie jak załatwic co potrzeba itd??

a co do ciuszków to polecam kupic małemu osbne spodenki ze stupkami:D spodenki kupisz na " większego bobasa, aresztę akurat na wiek i wzrost BArtusia:D

O becikowym już napisałam na odpowiednim wątku:-D:-D:-D

A co do ciuszków to tak właśnie myślałam, żeby kupić takie spodenki tylko większe, bo już mam, ale już są za małe i fajnie się je zakłada do body, których nam narazie nie brakuje:-):-):-)
 
Witam:-):-):-)

Nam nocka minęła bardzo dobrze, bo Bartuś budził się tylko 2 razy na karmienie i teraz o 7:00:-D:-D:-D

Dziś na 13:00 mamy USG bioderek:happy2::happy2::happy2:

A później jak Bartuś będzie spokojny to zostawimy Go Babciu, a sami pojedziemy na zakupy:-D:-D:-D

Ehhh teraz zabrałam się za modyfikowanie dokumentu przygotowanego przez Mężusia do pracy i coś ciężko mi to idzie, ale mam nadzieję, że dam radę:-):-):-)

Buziaczki dziewuszki i maluszki:happy2::happy2::happy2:
 
My tez sie witamy :tak:


i też dzis mamy usg bioderek :-D tylko na 14 :sorry:
a u nas nocka minęła nawet dobrze 3 razy wstawanie :-D ale dałam rade :-D a teraz chodze i ziewam :-D zaraz musze isc umyc włoski :-D
po usg kolo 17 zostawimy małego babci i wyskoczymy do manufaktury :-D
bo asia musi sobie cos na dupke kupic :-D i moze jakas koszule kupimy dla M :-D

i bede błagać mojego zeby mi kupił w media obiektyw do aparatu :sorry: zobaczymy czy sie uda :-D
 
Witam Was Kochane!!!
Nocka była w porzadku jeżeli chodzi o Kubę ze mna było troszke gorzej... Po tym wypadku z ta nieszczesna szafka kuchenna zauważyłam siniaka na nodze z tych nerwów na mojego nie czułam bólu ale wieczorem tak zaczęła boleć ze myślałam ze krećka dostane, w nocy dopiero jak podłożyłam sobie poduche pod ta noge to ból troche ustał....
My dziś na 16 mamy USG jamy brzusznej... Cholerka boje sie troche co mu tam wyjdzie...
PO USG jedziemy na zakupy także widze ze jako trzecia dziś mam badanie z dzieckiem i potem wypad na zakupy... :)))
 
Jak by któraś miałą Real po drodze na zakupach polecam sie zaopatrzyc w chusteczki do pupuy.
6 paczek chusteczke pampersa po 22,95.

U nas wszystko dobrze.
Misia po wczorajszej wizycie u okulisty była wystraszona, ale juz jest oki.
Lezy w łóżeczku i gada z niebieskim słoniem ;)
A mamusia zaraz poprzebiera posciele sobie i małej i za hand made sie weźmie bo ma zaległosci.
 
reklama
Jak by któraś miałą Real po drodze na zakupach polecam sie zaopatrzyc w chusteczki do pupuy.
6 paczek chusteczke pampersa po 22,95.

U nas wszystko dobrze.
Misia po wczorajszej wizycie u okulisty była wystraszona, ale juz jest oki.
Lezy w łóżeczku i gada z niebieskim słoniem ;)
A mamusia zaraz poprzebiera posciele sobie i małej i za hand made sie weźmie bo ma zaległosci.

Dzieki na pewno kupie te chusteczki bo akutar sie kończą :) teraz mieliśmy z dzidziusia chusteczki i one sa zbyt cienkie i zbyt suche mam nadzieje ze te z pampersa beda lepsze
 
Do góry