reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Izunio imie zawsze mozna dodac:-):-)
Dziewczyny a co ze sniezynkami ktore nas odwiedzaja tak nie za zadko ale tez nie za czesto wiecie niektore jeszcze pracuja i nie siedza na bb tak jak bbeholicy , moze jakos trzeba by bylo na priva cus wyslac jak myslicie - nie mysle tu o Pysi czy Najeli bo one sa codziennie napewno zaraz dotra ale np Mamina .Jak myslicie ?
 
Dziewczyny a co ze sniezynkami ktore nas odwiedzaja tak nie za zadko ale tez nie za czesto wiecie niektore jeszcze pracuja i nie siedza na bb tak jak bbeholicy , moze jakos trzeba by bylo na priva cus wyslac jak myslicie - nie mysle tu o Pysi czy Najeli bo one sa codziennie napewno zaraz dotra ale np Mamina .Jak myslicie ?

Dobry pomysł, a co na to reszta? Tylko ja mam problem jak na tym nowym forum wrzucić avatar i suwaczek... Pomoże jakaś dobra dusza? :)
 
o... już wysłało maila do Ilonki :-)

Twoje konto jest obecnie nieaktywne, musi zostać wpierw aktywowane przez administratora, zanim będziesz mógł się zalogować. Otrzymasz kolejny email gdy to nastąpi.
 
Ja też chcę, ja też... Na razie się raczej nie wypowiadam, bo pracuje i nie zawsze za Wami nadążam, ale czytam bardzo uważnie...

Ja z okolic Wawy i zamierzam rodzić w św. Rodzinie na Madalińskiego. Mam nadzieję że mi się to uda...
 
reklama
Do góry